جمعه 07 اردیبهشت 1397 01:44:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 32767

تاریخ انتشار : 09/08/1394 - 19:59

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خبر داد

برگزاری رزمایش بیت المقدس در سوادکوه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه از برگزاری رزمایش بیت المقدس در این شهرستان خبر داد.

برگزاری رزمایش بیت المقدس در سوادکوه

سرهنگ محمد ابراهیمی امروز در گفت و گو با خبرنگارسوادکوه آنلاین با اشاره به برگزاری رزمایش بیت المقدس اظهار کرد: دشمنان در پی فرصتی برای توطئه چینی و ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، لذا آحاد بسیجیان عزیز باید با بهره گیری از تجریبات ارزنده سالهای دفاع مقدس این آمادگی را حفظ و همچون گذشته از تمامیت ارضی کشور دفاع کنند و به همین منظور رزمایش گردانهای بیت المقدس طرح ریزی و اجرا می گردد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه هدف از برگزاری رزمایش گردانهای بیت‏ المقدس را ارتقای آمادگی بسیجیان، افزایش توان رزمی و دفاع همه جانبه در راستای امنیت پایدار و حفظ و انسجام  گردان‏های بیت‏ المقدس عنوان کرد. 

ابراهیمی در ادامه افزود: این رزمایش 14 و 15 آبان به استعداد دو گردان در شهرهای زیراب و پل سفید برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: روز اول رزمایش، پنج شنبه 14 آبان کلاس‏های آموزشی و تئوری و روز دوم رزمایش، جمعه 15 آبان صبحگاه مشترک و رزمایش انجام خواهد شد که بعد از آن با حضور بسیجیان در نماز دشمن شکن جمعه، رزمایش عطر و بوی معنوی به خود می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در پایان از مسئولین و ادارات شهرستان که از این رزمایش پشتبانی می نمایند، تشکر و قدردانی کرد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 10 آبان 1394 - 20:41
    راستا

    فرماندهي كل قوا: دفاع جزئي ازهويت يك ملت زنده است،هرملتي كه نتواندازخود دفاع بكندزنده نيست،هرملتي هم كه به فكردفاع ازخودنباشد وخودراآماده نكنددرواقع زنده نيست،هرملتي هم كه اهميت دفاع رادرك نكندبه يك معنازنده نيست(آرزوي سربلندي وسلامتي براي رزمندگان رزمايش بيت المقدس سوادكوه)اللهم عجل الوليك الفرج

    0 0
دیدگاه شما در مورد : برگزاری رزمایش بیت المقدس در سوادکوه

برگزاری رزمایش بیت المقدس در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها