یکشنبه 03 بهمن 1395 17:42:34

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 32724

تاریخ انتشار : 07/08/1394 - 21:44

قائم‌مقام وزیر كشور:

تصمیم استاندار مازندران برای تغییر مدیران برای وزارت کشور قابل احترام است

قائم‌مقام وزیر كشور در امور مجلس گفت: از آنجا كه اقدامات و اجرای سیاست‌های دولت قابل قبول است، آقای استاندار هم در مسیر كار اگر ببیند كه مدیری باید تغییر كند و یا جابه‌جا شود، این تصمیم شخص استاندار برای وزارت كشور قابل احترام است و حمایت می‌كند.

تصمیم استاندار مازندران برای تغییر مدیران برای وزارت کشور قابل احترام است

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از بلاغ، حسینعلی امیری در حاشیه همایش توجیهی‌آموزشی اعضای ستادهای انتخابات سمنان، گلستان و مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: ما به‌طور مرتب از عملكرد استانداران كشور ارزیابی می‌كنیم و یكی از اعضای اصلی این ارزیابی خود بنده هستم و بر اساس ارزیابی‌ها استاندار مازندران برنامه‌گرا، پرتلاش، متدین و در اجرای سیاست‌های دولت موفق است.

قائم‌مقام وزیر كشور در امور مجلس افزود: وزارت كشور عملكرد را می‌بیند و خود آقای وزیر نیز مدیری عمل‌گرا ست.

عضو ستاد انتخابات كشور تصریح کرد: از آنجا كه اقدامات و اجرای سیاست‌های دولت قابل قبول است، آقای استاندار هم در مسیر كار اگر ببیند كه مدیری باید تغییر كند و یا جابه‌جا شود، این تصمیم شخص استاندار برای وزارت كشور قابل احترام است و حمایت می‌كند.

سخنگوی وزارت كشور بیان کرد: استانداران مجری سیاست‌های عمومی دولت هستند نه مجری سیاست‌های حزب و گروه جریان خاصی البته كار سیاسی راضی و ناراضی دارد ولی آنچه مهم است ارزیابی بر اساس شاخص‌هاست كه بر اساس شاخص‌های وزارت كشور، استاندار مازندران خیلی خوب عمل كرده است.


منبع : روابط عمومی استانداری مازندران
دیدگاه شما در مورد : تصمیم استاندار مازندران برای تغییر مدیران برای وزارت کشور قابل احترام است

تصمیم استاندار مازندران برای تغییر مدیران برای وزارت کشور قابل احترام است