جمعه 04 خرداد 1397 02:11:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3263

تاریخ انتشار : 13/12/1392 - 18:47

اختصاصی/ جانشین فرماندهی انتظامی استان خبرداد:

آماده باش نیروهای انتظامی برای پیشگیری حوادث احتمالی آخر سال

جانشین فرمانده انتظامی مازندران درجلسه معارفه فرمانده نیروی انتظامی سوادکوه اعلام کرد: با توجه به نزدیک شدن سال جدید از مهمترین کارهای نیروی انتظامی در این ایام آماده باش نیروها برای پیشگیری حوادث احتمالی است.

آماده باش نیروهای انتظامی برای پیشگیری حوادث احتمالی آخر سال

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح امروز با حضور جانشین فرماندهی انتظامی مازندران جلسه تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتطامی شهرستان سوادکوه برگزار شد .

در این جلسه سرهنگ روح الامین قاسمی ضمن تبریک پیشاپیش سال نو ، از خدمات تمامی نیروهای مسلح و انتظامی تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: تشکیل هر دولت و حکومتی اول از همه در سایه امنیت پایدار خواهد ماند .نمونه بارز آن را نیز می توان در انقلاب اسلامی به وضوح مشاهده کرد . کمیته های انقلاب اسلامی در زمان انقلاب به فرمان امام به منظور ایجاد همین امنیت و حفظ مملکت ایجاد شدند .

وی در ادامه با بیان اینکه نیروهای انتظامی به معنای واقعی کلمه مجاهدان فی سبیل الله هستند افزود:  نگهبان این مردم بودن ، مردمی که در همه حال پای مملکت خود ایستاده اند و حماسه ها خلق کردند افتخاری است که نصیب هرکسی نمی شود و ما هرچه داریم از این مردم است و برای حفظ امنیت و آسایش آنها از هیچ کاری دریغ نمی کنیم .

قاسمی ضمن یادآوری سخنان مقام معظم رهبری در مورد سختی های کار نیروی انتظامی ابراز داشت: نیروی انتظامی بسان جراح مغز و اعصابی است که باید از میان مغز یک غده سرطانی را جدا کند به طوری که به مغز هیچ آسیبی نرسد .

جانشین فرمانده انتظامی مازندران در ادامه با توجه به نزدیک شدن سال جدید خاطر نشان کرد: از مهمترین کارهای نیروی انتظامی در این ایام آماده باش نیروها برای پیشگیری حوادث احتمالی است .

همچنین وی در مورد چهارشنبه آخر سال بیان داشت: نیروهای ما از همین حالا آمادگی لازم را برای پیشگیری از هر نوع حادثه ای خواهند داشت و ما به این مسئله با نگاه اجتماعی برخورد می کنیم یعنی مانع جشن و شادی مردم نمی شویم بلکه با آنها همراهی می کنیم تا در صحت و سلامت جشن خود را برگزار کنند .

قاسمی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جناب سرهنگ صفرپور فرماندهی سابق نیروی انتظامی سوادکوه ، سرهنگ مرادی را به عنوان سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه منصوب کرد .دیدگاه شما در مورد : آماده باش نیروهای انتظامی برای پیشگیری حوادث احتمالی آخر سال

آماده باش نیروهای انتظامی برای پیشگیری حوادث احتمالی آخر سال

  • پربازدیدترین ها