چهار شنبه 27 دی 1396 21:45:37

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3261

تاریخ انتشار : 13/12/1392 - 16:51

اختصاصی/ به گزارش سوادکوه آنلاین:

قطار تغییر مدیران در سوادکوه به نیروی انتظامی رسید

صبح امروز سرپرست جدید فرماندهی انتظامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی معارفه شد.

قطار تغییر مدیران در سوادکوه به نیروی انتظامی رسید

به گزارش سوادکوه آنلاین، صبح امروز با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران و جمعی از مسئولین شهرستانی جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه واقع در شهر زیراب برگزار شد.

در این مراسم از زحمات سرهنگ ناصرعلی  صفرپور  فرمانده انتظامی پیشین سوادکوه تقدیر و تشکر شد و سرهنگ محمد ولی مرادی به عنوان سرپرست جدید انتظامی شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی معرفی شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان در این جلسه تعامل بالای سرهنگ صفرپور با مسئولین شهرستانی و همدلی کادر انتظامی سوادکوه در دروه فرماندهی وی را بزرگترین رمز موفقیت او دانست .

سرهنگ روح الامین قاسمی همچنین سرهنگ مرادی را فردی بزرگ برای اداره منطقه ای بزرگ به نام سوادکوه معرفی کرد و گفت: وی سوابق مختلفی از جمله کار کردن به مدت 5 سال در قسمت بازرسی نیروی انتظامی سوادکوه را به عهده داشت و علاوه بر آن در نقاط مختلف کشور در پست های مختلفی انجام وظیفه کرده است.

وی خاطر نشان کرد به دلیل اصرار مسئولین شهرستان برای معرفی فرمانده جدید، این کار پیش از موعد مقرر انجام گرفته و به خاطر همین سرهنگ مرادی فعلا با حکم سرپرست انتظامی شهرستان  ادای وظیفه می کند تا روال اداری صدور حکم فرماندهی انجام شود.

سرهنگ قاسمی از همه خواست همانگونه که با سرهنگ صفرپور تعامل و همکاری داشتند و موجب ارتقای وی شدند برای پیشبرد کارها تعامل خوبی با فرمانده جدید داشته باشند.

در پایان نیز حکم سرپرستی سرهنگ مرادی قرائت و به وی تفویض شد.

گفتنی است سرهنگ صفرپور فرمانده انتظامی سابق سوادکوه با حکم فرماندهی انتظامی استان مازندران به سمت معاونت عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران منصوب شده است.

وب سایت خبری تحلیلی سوادکوه آنلاین برای هر دو عزیز در سمت جدید آرزوی موفقیت می کند و امیدوار است سربازان خوبی برای نظام باشند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر پنج شنبه 22 اسفند 1392 - 21:41
    محمود کمیلی

    با سلام: انتصاب جناب سرهنگ مرادی را به سمت فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه که از افسران شایسته ی استان می باشد از صمیم قلب تبریک عرض میکنم .

    0 0
دیدگاه شما در مورد : قطار تغییر مدیران در سوادکوه به نیروی انتظامی رسید

قطار تغییر مدیران در سوادکوه به نیروی انتظامی رسید