جمعه 04 خرداد 1397 02:01:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 32541

تاریخ انتشار : 03/08/1394 - 11:26

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه خبر داد

برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون نظارت سوادکوه

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون نظارت این شهرستان خبر داد.

برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون نظارت سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین،به نقل از مازند اصناف؛ سعدی عبدالهی طی گفت و گویی اظهار کرد: صبح امروز جلسه فوق العاده کمیسیون نظارت سوادکوه برگزار شد.

وی افزود: این جلسه که با حضور کلیه اعضای کمسیون نظارت، در ساعت 9:30 و دراداره صنعت، معدن و تجارت  این شهرستان برگزار شد، به دلیل حساسیت های بوجود آمده در بحث انتخابات اتحادیه های صنفی در دو شهر زیراب و پل سفید بوده که مدت چهار ساله اتحادیه ها یا به اتمام رسیده و یا در شرف اتمام است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه تصریح کرد: ما در این جلسه، ضمن دعوت از روسای اتاق های اصناف زیراب و پل سفید از آنها خواستیم تا در اولین جلسه و در نهایت تا تاریخ 25 آبان ماه اقدام به شناسایی و برگزاری انتخابات کنند.

عبدالهی تاکید کرد: در این جلسه مصوب گردید تا اگر اتاق های اصناف موفق به برگزاری انتخابات تا پایان مهلت اعلام شده نشوند، اتحادیه یا اتحادیه های مربوطه در اتحادیه های همگن ادغام شوند.

وی همچنین از برگزاری جلسه تسهیل و رفع موانع تولید در محل شهرک صنعتی شورمست خبرداد و اضافه کرد: جهت حمایت از بخش تولید و با حضور در واحد های تولیدی لوله وحید و لبنی آلاشت مصوب گردید تا به میزان 5 میلیارد تومان تسهیلات به این واحدها اختصاص داده شود.

این مقام مسئول در پایان یادآور شد: این پیشنهاد جهت بررسی و اجرایی شدن به استانداری مازندران ابلاغ و ارجاع شده است تا در صورت موافقت و تایید به اجرا در آید.

گفتنی است استاندار رئیس ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، فرماندار رئیس این ستاد در شهرستان و روسای ادارت اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ها دبیر این ستاد در شهرستان ها می باشند.دیدگاه شما در مورد : برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون نظارت سوادکوه

برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون نظارت سوادکوه

  • پربازدیدترین ها