چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 17:03:41

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32463

تاریخ انتشار : 02/08/1394 - 21:12

هشدار نهادهای امنیتی ترکیه:

احتمال حمله تروریستی در ترکیه+تصویر

منابع امنیتی ترکیه با انتشار تصاویر ۴ شهروند این کشور درباره تلاش این افراد برای حمله به نشست های تبلیغاتی هشدار دادند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، منابع امنیتی ترکیه با انتشار تصاویر ۴ شهروند این کشور درباره تلاش این افراد برای حمله به نشست های تبلیغاتی هشدار دادند. بنابر این گزارش، منابع اطلاعاتی ترکیه با ارسال تصاویر چهار تبعه این کشور به مراکز پلیس و ژاندارمری این کشور اعلام داشته اند این ۴ عضو داعش قصد انجام عملیات های تروریستی در سرتاسر کشور را دارند.

 
احتمال حمله تروریستی در ترکیه+تصویر
 
همچنین در هشدار منابع اطلاعاتی این کشور اعلام شده است یک تبعه خارجی دیگر این افراد را همراهی می کند که هویت وی مشخص نشده است. در این گزارش از احتمال جعلی بودن اسناد هویتی این افراد نیز سخن به میان آمده است. این هشدار در حالی صورت می گیرد که یک هفته بیشتر تا زمان برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور باقی نمانده است و از مدت ها قبل منتقدان سیاست های حزب حاکم ترکیه از تلاش این حزب برای امنیتی کردن فضای انتخاباتی این کشور با هدف کاهش آرای حزب دموکراتیک خلق ها که مانع اصلی دستیابی اردوغان به آرزوهای خود در تغییر نظام سیاسی این کشور از پارلمانی به ریاسست جمهوری است، خبر داده بودند.
 
احتمال حمله تروریستی در ترکیه+تصویر
 
کمال قلیچدار اوغلو روز چهارشنبه در اظهاراتی صریح و تند دولت ترکیه و حزب حاکم این کشور را به حمایت از داعش متهم کرده و دولت این کشور را مسئول انفجارهای انتحاری روز ۱۰ اکتبر در آنکارا دانست که موجب کشته و زخمی شدن صدها شهروند ترک شد. هشدارها در ترکیه نسبت به وقوع حملات تروریستی در حالی است که دولت و سازمان جاسوسی این کشور بزرگترین حامی گروههای تروریستی تکفیری همچون داعش و القاعده در سوریه و عراق بوده و کلیه جنایات این گروهها از سوی دولت اخوانی ترکیه سازماندهی و اجرا می گردد.
 

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : احتمال حمله تروریستی در ترکیه+تصویر

احتمال حمله تروریستی در ترکیه+تصویر

  • پربازدیدترین ها