چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:33:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 32413

تاریخ انتشار : 01/08/1394 - 18:56

امام جمعه زیراب:

آمریکا و استکبار جهانی بزرگ‌ترین دروغ‌گویان عالم در مبارزه با تروریسم هستند

امام جمعه زیراب اظهار کرد:آمریکا و استکبار جهانی بزرگ‌ترین دروغ‌گویان عالم در مبارزه با تروریسم هستند.

آمریکا و استکبار جهانی بزرگ‌ترین دروغ‌گویان عالم در مبارزه با تروریسم هستند

به گزارش سوادکوه آنلاین،حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه شهر  زیراب با اشاره به عظمت قیام امام حسین (ع) اظهار کرد: برگزاری با‌شکوه مراسم‌ عزاداری امام حسین (ع) نشان از عظمت و اخلاص راه آن امام است.

وی با خاطر نشان کرد: ایران تنها حکومت اسلامی جهان و مورد حمایت مردم است و این نتیجه در صحنه بودن ، استواری و ثبات‌قدم  ملت ایران در دفاع از انقلاب اسلامی است.

امام جمعه زیراب با اشاره به روحیه تجاوز و تجاوزگری و تضییع حقوق مستضعفان جهان توسط استکبار جهانی و هم پیمانانش تاکید کرد:  دلیل توطئه و دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران به دلیل دفاع نظام جمهوری اسلامی ایران از مظلومان جهان است.

رضایی در خصوص قیام عاشورا یادآور شد: بعضی خواص در عصر امام حسین(ع) مصلحت اندیش شدند و مانع حضور آن حضرت شده بودند ولی امام حسین(ع) تا پای جان برای هدفش ایستاد و به شهادت رسید.

وی با اشاره به حادثه 11 سپتامبر و به راه انداختن جنگ صلیبی توسط جرج بوش و حمله به عراق و افغانستان و جنگ‌های نیابتی دیگر تصریح کرد: از سال 2001 تاکنون 4 میلیون مسلمان توسط آمریکا یا در جنگ‌های نیابتی از طرف آمریکا کشته شدند و ایران تنها کشوری است که در برابر آنان ایستادگی کرد.

امام جمعه زیراب اظهار کرد: لبیک یا حسین (ع) با همه وجود ملت ایران عجین شده است و آمریکا و استکبار جهانی بزرگ‌ترین دروغ‌گویان عالم در مبارزه با تروریسم هستند.
رضایی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه بیشترین شهید را به نسبت جمعیت خود تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و حق این شهرستان نیست که جوانانش در ازدواج و اشتغال با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کنند، اظهار کرد: سوادکوه بر روی گنجی از استعداد‌‌هاست و با وجود امام‌زاده‌های مختلف، مسئولان باید برای گردشگری مذهبی و دینی برنامه ریزی کنند و همچنین زمین های کشاورزی باید در اختیار مردم قرار گیرد تا با کشت در آن و تملک زمان‌بندی شده برنامه‌ریزی کنند.

وی افزود: مسئولان بالادست نسبت به سوادکوه بی‌توجه هستند و مردم خون و جان دادند و حقشان این نیست که دچار بیکاری شوند.

امام جمعه زیراب در پایان از حضور هیئت‌های مذهبی شهر و روستا‌های بخش زیراب در گرد‌همایی لبیک یا حسین (ع) در امام‌زاده عبدالحق زیراب تقدیر کرد.

 دیدگاه شما در مورد : آمریکا و استکبار جهانی بزرگ‌ترین دروغ‌گویان عالم در مبارزه با تروریسم هستند

آمریکا و استکبار جهانی بزرگ‌ترین دروغ‌گویان عالم در مبارزه با تروریسم هستند

  • پربازدیدترین ها