پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 12:20:24

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32402

تاریخ انتشار : 01/08/1394 - 20:36

میدویدیف: بشار اسد همانند 5 سال پیش آرام و استوار بود

نخست وزیر روسیه تاکید کرد رئیس جمهور سوریه که سه شنبه گذشته در سفری کوتاه به مسکو آمده بود همانند 5 سال پیش آرام و استوار بود.

به گزارش سوادکوه آنلاین، «دیمتری میدویدیف» امروز جمعه در صفحه شخصی خود در فیس بوک نوشت: با وجود گذشت چند سال، باید اشاره کنم که بشار اسد در سفر اخیر خود به مسکو همانند 5 سال قبل آرام و استوار بود.

میدویدیف که در جلسات گفت وگوی اسد و «ولادیمیر پوتین» همتای روسی اسد در مسکو حضور داشت، گفت : از ماه می سال 2010 که به دمشق سفر کرده بودم، سه شنبه گذشته برای نخستین بار بشار اسد را ملاقات کردم.

وی افزود: از آن زمان زندگی ملت سوریه به کابوسی تبدیل شد که معنای آن جنگ، تروریسم، مرگ، تخریب مقدسات دینی و آثار دارای ارزش جهانی است.

نخست وزیر روسیه همچنین نوشت: روسیه درخواست رهبران سوریه را استجابت کرد و ما امروز در کنار یکدیگر علیه تروریسم می جنگیم اما سرنوشت این کشور بدست ملت سوریه است و ضروری است که ملت این کشور و نه گروه های سیاسی و یا گروه های نژادی مشخص، تعیین کند که چه کسی رهبری کشور را بر عهده گرفته و آن را به جلو هدایت کند و ما نیز به ملت سوریه برای دفاع از حاکمیت خود کمک خواهیم کرد.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : میدویدیف: بشار اسد همانند 5 سال پیش آرام و استوار بود

میدویدیف: بشار اسد همانند 5 سال پیش آرام و استوار بود

  • پربازدیدترین ها