چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:47:31

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32368

تاریخ انتشار : 01/08/1394 - 10:16

موافقت 90درصد روس‌ها با عملیات نظامی علیه داعش

نتایج یک نظرسنجی در روسیه نشان می دهد ۹۰ درصد شهروندان این کشور حمله به پایگاه های گروهک تروریستی داعش در سوریه را تایید می کنند.

 موافقت 90درصد روس‌ها با عملیات نظامی علیه داعش

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از خبرگزاری آلمان، مرکز نظرسنجی دولتی روسیه «فزیوم» در مسکو اعلام کرد: ۸۹.۹ درصد از کسانی که در این نظرسنجی شرکت کردند رویکرد پوتین در قبال حملات هوایی علیه گروهک داعش در سوریه را تایید می کنند.

این در حالی است که در نظرسنجی سابق ۸۹.۱ درصد از شهروندان روس موافق رویکرد پوتین بودند. روسیه از ۳۰ سپتامبر حملات هوایی دقیق خود را به مواضع داعش در سوریه را آغاز کرده است.

به گزارش وزارت دفاع روسیه هواپیماهای روسی کارخانه تولید موارد منفجره، مرکز فرماندهی و انبار مهمات تروریست ها را بمباران کرده اند. بر این اساس اهداف بر اساس داده های سرویس های اطلاعاتی روسیه و سوریه از جمله از طریق شناسایی هوایی انتخاب می شوند.

در همین حال ریاض حداد، سفیر سوریه در روسیه تائید کرد که حملات هوایی فقط علیه گروه های مسلح تروریستی صورت می گیرد و هدف آنها معارضان یا افراد غیر نظامی نیست. به گفته حداد، ارتش سوریه درباره مختصات محل های استقرار تروریست ها، اطلاعات دقیق در اختیار دارد.

 از سوی دیگر بشار اسد رئیس جمهوری سوریه با بیان این که عملیات هوایی روسیه در سوریه در چارچوب قانون بین‌الملل است، گفت که سرکوب تروریسم مقدمه راه حل سیاسی برای حل بحران است.

 

منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : موافقت 90درصد روس‌ها با عملیات نظامی علیه داعش

 موافقت 90درصد روس‌ها با عملیات نظامی علیه داعش

  • پربازدیدترین ها