جمعه 24 آذر 1396 00:26:31

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32363

تاریخ انتشار : 01/08/1394 - 08:33

کنترل ارتش سوریه بر «المجبل» در شرق دمشق

ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های خود خطوط دفاعی تروریست‌ها را در شهرک «نوله» در غوطه شرقی دمشق درهم شکست و مناطق جدیدی را در حومه دو استان حمص و لاذقیه به دست گرفت.

کنترل ارتش سوریه بر «المجبل» در شرق دمشق

به گزارش سوادکوه آنلاین، فرماندهی ارتش سوریه در بیانیه‌ای تأکید کرد که ارتش این کشور با همکاری گروه‌های مردمی عملیات خود را با موفقیت در غوطه شرقی دمشق و استان‌های حمص، حماه، لاذقیه، ادلب و حلب ادامه می‌دهد.

کنترل کامل بر منطقه المجبل در شرق دمشق

در این بیانیه تأکید شده است که ارتش سوریه کنترل خود را بر منطقه المجبل در منطقه حرستا کامل کرده است و خطوط دفاعی تروریست‌ها را در شهرک «نوله» واقع در غوطه شرقی دمشق در هم شکست.

بر اساس این گزارش، ارتش سوریه با همکاری گروه‌های دفاع مردمی بر منطقه‌ای حدفاصل جنوب ورودی الاذاعه، غربال، القناطری، الحاره جنوبی از تیر معله مسلط شده است و پیشروی خود را به سمت جوالک، سنیسل، تیر معله و الغنطو در حومه حمص ادامه می‌دهد.

فرار تعداد زیادی از تروریست‌ها به‌سمت خاک ترکیه

بیانیه ارتش سوریه تأکید می‌کند که واحدهایی از ارتش سوریه کنترل خود را بر مسیرهای جب الاحمر، ناحیه سلمی و مناطق کوهستانی در حومه شمالی لاذقیه افزایش دادند.

بر اساس این بیانیه، عملیات موفق ارتش سوریه و خسارت‌های سنگین گروه‌های تروریستی موجب تضعیف شدید روحیه تروریست‌ها شده است و تعداد زیادی از آنها به‌سمت ترکیه فرار کرده‌اند.

 

منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : کنترل ارتش سوریه بر «المجبل» در شرق دمشق

کنترل ارتش سوریه بر «المجبل» در شرق دمشق