شنبه 02 تیر 1397 03:05:50

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32355

تاریخ انتشار : 30/07/1394 - 22:17

اسارت سرهنگ ارتش رژیم صهیونیستی در عراق +اسم و کد امنیتی

نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق یک سرهنگ ارتش رژیم صهیونیستی را به همراه تعدادی از عناصر داعش در یکی از جبهه‌های عملیاتی این کشور به اسارت گرفتند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، یک منبع ارشد نیروهای بسیج مردمی عراق تاکید کرد: نیروهای امنیتی و بسیج مردمی این کشور یک افسر ارتش رژیم صهیونیستی را به اسارت گرفته‌اند.


این منبع آگاه توضیح داد: این افسر صهیونیست دارای درجه «سرهنگی» ارتش این رژیم است و در عملیات‌ تروریستی گروه تکفیری «داعش» در عراق مشارکت داشت.

منبع مذکور با بیان اینکه نیروهای امنیتی و بسیج مردمی عراق این سرهنگ ارتش رژیم صهیونیستی را بهمراه تعدادی از عناصر تکفیری داعش به اسارت گرفتند، تصریح کرد: نام وی «یوسی اولن شاحاک» و دارای درجه سرهنگی در گردان نخبه «گولانی» وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی با کد امنیتی و نظامی (Re۳۴۳۵۶۵۷۸۷۶۵az۲۳۱۴۳۴) است.

این منبع ارشد در نیروهای بسیج مردمی عراق تاکید کرد: دستگاه‌های ذیربط درحال بازجویی از این افسر صهیونیست جهت فهم دلایل مشارکت وی در صفوف داعش و کمیت و کیفیت حمایت‌های صورت گرفته از داعش توسط تل‌آویو و کسب اطلاع از این امر است که آیا نظامیان صهیونیست دیگری نیز در صفوف داعش حضور دارند یا خیر؟

اظهارات این منبع ارشد نیروی بسیج مردمی عراق مهر تاییدی بر اخباری است که پیش‌تر درباره حمایت رژیم صهیونیستی از داعش در عراق و حضور افسرانی از دستگاه‌های امنیتی و جاسوسی این رژیم در صفوف داعش در عراق منتشر شده بود.

گردان گولانی به گردان شماره یک ارتش رژیم صهیونیستی نیز معروف است و از جمله گردان‌های نخبه و وابسته به پیاده نظام ارتش این رژیم شمرده می‌شود که در سال ۱۹۴۸ تشکیل شد.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : اسارت سرهنگ ارتش رژیم صهیونیستی در عراق +اسم و کد امنیتی

اسارت سرهنگ ارتش رژیم صهیونیستی در عراق +اسم و کد امنیتی

  • پربازدیدترین ها