چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 19:17:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32341

تاریخ انتشار : 30/07/1394 - 20:54

ایمیل های هیلاری کیلینتون برایش گران تمام شد!

نتیجه جنجال های اخیر هیلاری در مورد افشای نامه های شخصی اش برایش گران تمام شد.

سوادکوه- جنجال ایمیل های هیلاری کلینتون، کاندیدای ریاست جمهوری حزب دموکراتیک، به قیمت از دست دادن بسیاری از طرفداران مستقل اش (طرفدارانی که عضو حزب خاصی نیستند) در ماساچوست تمام شد.

 
براساس یک نظر سنجی تازه که توسط کالج امرسون انجام شد، تاثیر جنجال ایمیل های شخصی هیلاری کلینتون به قدری بوده که 47 درصد از مردم مستقل ماساچوست به او رای نخواهند داد. در این میان فقط 24 درصد از افراد طرفدار حزب دموکراتیک با آن ها هم عقیده بودند.
 
جنجال ایمیل های هیلاری کیلینتون برایش گران تموم شد!
 
در کل، 38.7 درصد از افراد مستقل ایالت بی (Bay) اظهار کردند که به علت جنجال های اخیر ایمیل های هیلاری، وی در اولویت رای آن ها قرار نخواهد گرفت. 
 
در این میان، 53.9 درصد بر این نظر بودند که این جنجال ها تاثیری روی نظرشان نداشته و 7.4 درصد اظها رداشتند که به احتمال بسیار زیاد به هیلاری، وزیر اسبق امور خارجه رای خواهند داد.
 
براساس این نظر سنجی اکثر افراد اعتقاد دارند که افشای ایمیل های هیلاری کلینتون به سیاست خارجه ایالت متحده آمریکا ضررهای زیادی وارد کرده است، 39.9 درصد ادعا کردند که هیچ آسیبی نداشته و 18.2 درصد دیگر نظرشان میانه بود.
 
زمانی که هیلاری در وزارت امور خارجه کار می کرد، به شدت به خاطر استفاده از دستگاه ذخیره اطلاعات شخصی اش، مورد ظن و گمان بود.

 

 


منبع : ایندیپندنت
دیدگاه شما در مورد : ایمیل های هیلاری کیلینتون برایش گران تمام شد!

ایمیل های هیلاری کیلینتون برایش گران تمام شد!

  • پربازدیدترین ها