دوشنبه 04 تیر 1397 14:33:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32323

تاریخ انتشار : 30/07/1394 - 15:16

تک تیراندازان یمن به شکار نظامیان سعودی می‌روند+ عکس

تک تیراندازان ارتش یمن تعدادی از سربازان متجاوز سعودی را از پای درآوردند.

سوادکوه- به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم؛ تک تیراندازان ارتش یمن و کمیته های انقلابی، شماری از سربازان متجاوز سعودی از جمله یک افسر را در منطقه الربوعه در عسیر واقع در جنوب غربی عربستان سعودی کشتند. 
 
یک منبع نظامی خبر داد ه یک گروه از تک تیراندازان ارتش یمن و کمیته های انقلابی، در عملیاتی در منطقه الربوعه در عسیر، پنج تن از سربازان متجاوز سعودی را هدف قرار دادند که یکی از آن ها افسر بود. 

 

تک تیراندازان یمن به شکار نظامیان سعودی می‌روند+ عکس


این منبع که خواست نامش فاش نشود، به خبرگزاری یمنی "سبأ" گفت: عملیات ارتش یمن و کمیته های انقلابی ضد متجاوزان سعودی همچنان ادامه دارد و هر روز خسارت هایی به نیروها و مهمات متجاوزان وارد می کنیم. 
 
گفتنی است که نیروی موشکی ارتش یمن و کمیته های انقلابی، روز سه شنبه چندین موقعیت نظامی سعودی را در عسیر و نجران هدف قرار دادند. 
 
این منبع نظامی با تایید این خبر، خاطر نشان کرد که موشک های ارتش یمن و کمیته های انقلابی، قرارگاه فرماندهی الحماق عربستان را در عسیر هدف قرار دادند. 
 
این منبع تاکید کرد پس از اصابت موشک ها به مرکز فرماندهی الحماق، آمبولانس ها به این قرارگاه شتافتند و خودروهای نظامی از این قرارگاه فرار کردند. نیروهای ارتش یمن توانستند یکی از خودروهای نظامی سعودی را در این قرارگاه منهدم کنند.   


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : تک تیراندازان یمن به شکار نظامیان سعودی می‌روند+ عکس

تک تیراندازان یمن به شکار نظامیان سعودی می‌روند+ عکس

  • پربازدیدترین ها