پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:32:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3230

تاریخ انتشار : 13/12/1392 - 08:09

اختصاصی/ علیپور در گفتگو با سوادکوه آنلاین اعلام کرد:

معرفی مسببان اصلی حادثه خروج قطار از ریل در شیرگاه

نماینده مردم سوادکوه در مجلس شورای اسلامی، مسببین حادثه خروج قطار از ریل در شیرگاه را معرفی کرد.

معرفی مسببان اصلی حادثه خروج قطار از ریل  در شیرگاه

کمال علیپور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به گزارشات و بررسی های انجام شده و مکاتبات صورت گرفته با شرکت طرف قرارداد و  وزیر راه وشهرسازی و با توجه به گزارشات کمیسیون عمران، مسببان اصلی این حادثه را سهل انگاری  پیمانکار، عدم رعایت نکات فنی و نبود زه کشی دیواره های سد در ساخت راه مورد نظر و همچنین نبود دقت  کافی  در بحث  نظارت دانست و اذعان داشت این چند عامل باعث رانش جاده و خارج شدن قطار از مسیر ریل شده است.

وی بیان داشت: تمامی خسارت بر عهده پیمانکار است و شرکت طرف قرداد باید خسارت محموله بار راه آهن را نیز تقبل کند، بعلاوه پیمانکار باید از صورت وضعیت خود چشم پوشی کرده و تمامی خسارات وارده در محدوده جاده و سد را از نو بازسازی کند.

گفتنی است ساعت 7 صبح روز پنجم آبان ماه  بر اثر ایجاد شکاف بزرگ در قسمتی از جاده در حال احداث در منطقه چایباغ و رانش زمین به سمت ریل راه آهن ، بخشی از راه آهن این منطقه به زیر خاک رفت.

بر اثر این حادثه 6 واگن از قطار باربری حامل سوخت مازوت که در حال عبور از این منطقه بود به طور کامل از ریل خارج شد.دیدگاه شما در مورد : معرفی مسببان اصلی حادثه خروج قطار از ریل در شیرگاه

معرفی مسببان اصلی حادثه خروج قطار از ریل  در شیرگاه

  • پربازدیدترین ها