سه شنبه 26 دی 1396 11:01:33

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32190

تاریخ انتشار : 28/07/1394 - 11:51

ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد در درعا+تصاویر

در ادامه درگیریهای داخلی میان گروههای تروریستی در سوریه، افراد ناشناس ظهر امروز فرمانده ارشد ارتش آزاد در استان درعا را ترور کردند.

سوادکوه- همزمان با موفقیت چشمگیر عملیاتهای نیروهای ارتش سوریه و گروههای هم پیمان آن در محورهای مختلف نبرد در سوریه، منابع خبری از تشدید درگیریهای داخلی میان گروههای تروریستی تکفیری در استان درعا خبر می دهند. بنابر این گزارش، ظهر امروز "ابوقاسم مجاریش" فرمانده ارشد گروه تروریستی تکفیری "ارتش آزاد" در اثر انفجار بمب نصب شده در مقابل منزلش در حاشیه شهر درعا واقع در جنوب سوریه و مجاورت مرز این کشور با اردن به همراه تعدادی از تروریستهای این گروه کشته شده است.

 
ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد در درعا+تصاویر
 
حسب بیانیه منتشر شده از سوی "فرقه صلاح الدین" وابسته به تشکیلات "الجبهه الجنوبیه" گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد وی در حالی که از یکی از میادین نبرد با نیروهای دولتی سوریه به منزلش بازگشته بود هدف حمله انفجاری قرار گرفته و در دم به هلاکت رسیده است. ارتش آزاد بطور رسمی هیچ طرف و گروهی را متهم به این ترور نکرده اما بیانیه اشاره به دستهای ناجوانمرد و خوارج اشاره شده است.
 
ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد در درعا+تصاویر
 
این فرد از جمله نخستین افرادی بود که در استان درعا اقدام به ایجاد تشکیلات نظامی برای جنگ با ارتش سوریه کرده بود. لازم به ذکر است که طی ماهها اخیر گروهی تحت عنوان لواء شهداء یرموک پس از علنی کردن هم پیمانی و بیعت خود با داعش هدف حملات شدید ائتلافی از گروههای ارتش آزاد، جبهه اسلامی و القاعده (جبهه النصره) قرار گرفته است کانون این حملات بیشتر در مناطق حاشیه شرقی استان درعا و غرب استان قنیطره قرار داشته که طی آن صدها تن از دو طرف کشته و زخمی شده اند. 
 
ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد در درعا+تصاویر
 

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد در درعا+تصاویر

ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد در درعا+تصاویر