دوشنبه 04 تیر 1397 10:22:03

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 32172

تاریخ انتشار : 27/07/1394 - 21:38

فرمانده انتظامی مازندران تشریح کرد

جزئیات قتل و رها کردن جسد راننده تریلر در سوادکوه

فرمانده انتظامی مازندران، جزئیات قتل و رها کردن جسد راننده تریلر در سوادکوه را تشریح کرد.

جزئیات قتل و رها کردن جسد راننده تریلر در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، سردار مسعود جعفری‌نسب در بخشی از  نشست خود با رسانه‌ها جزئیات حادثه قتل راننده 39 ساله یک تریلر حمل خودروی سواری، که در تاریخ 12مهرماه رخ داد را تشریح کرد.

این راننده که قصد انتقال 6 خودروی گران‌قیمت در تهران و بارگیری خودروی گران‌قیمتی در آنجا و انتقال به مازندران را داشت، در طول مسیر با سارقانی که او را تعقیب می‌کردند، روبه‌رو می‌شود.

سارقان به راننده می‌گویند: بیمه هزینه ضرر خودروها را می‌پردازد ولی راننده که فردی بسیار صادق و امانت‌دار بود، با آنها درگیر می‌شود و سارقان نیز با ضربات چاقو او را مجروح می‌کنند.

سارقان سپس راننده را که با 27 ضربه چاقو لحظه‌های آخر عمر را سپری می‌کرد، در سوادکوه رهامی‌کنند تا جان دهد.

سردارمسعود جعفری‌نسب در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برای نخستین‌بار چنین نوع سرقتی در کشور صورت گرفت، گفت: قاتل یک نفر بود که به همراه 5 تن دیگر ظرف مدت 48 ساعت پس از کشف جسد دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه قاتل فردی فاسد بود، افزود: وی در حین ملاقات با همسر دوم در شهرستان بابل به وسیله نیروهای انتظامی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مازندران افزود: دوست قاتل که قصد خروج از کشور را داشت در شهرستان آستارا دستگیر می شود و دیگران را لو می دهد.

جعفری‌نسب با بیان اینکه دو دستگاه خودرو را قبلاً کشف کرده بودیم، اضافه کرد: چهار دستگاه خودروی دیگر نیز قبل از انتقال به مکان مورد نظر کشف شد.

وی با بیان اینکه همین قاتل در سال گذشته نیز قتلی را در کوهدشت آمل انجام داده بود، ادامه داد: این فرد به همراه دوستان خود پس از قتل، جسد را به آتش کشیده و جنازه را درجاده لفور رها کرده بودند.

فرمانده انتظامی مازندران در توضیح جزئیات این قتل، بیان کرد: در این قتل، سارقان با قصد سرقت کامیون شرکت کاله اقدام به کشتن راننده کردند.دیدگاه شما در مورد : جزئیات قتل و رها کردن جسد راننده تریلر در سوادکوه

جزئیات قتل و رها کردن جسد راننده تریلر در سوادکوه

  • پربازدیدترین ها