جمعه 24 آذر 1396 06:08:07

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32169

تاریخ انتشار : 27/07/1394 - 23:33

متلاشی شدن یک هسته تروریستی در نجف+عکس

دستگاه‌های امنیتی در استان نجف اشرف موفق به دستگیری اعضای یک هسته تروریستی شدند که قصد داشتند با انجام اقدامات جنایتکارانه،امنیت و ثبات این استان را برهم بزنند.

سوادکوه- به نقل از پایگاه خبری المسله، دستگاه‌های امنیتی نجف اشرف یک هسته تروریستی را متلاشی کردند. اعضای این هسته تروریستی درصدد انجام اقدامات جنایتکارانه با هدف برهم زدن امنیت و ثبات این استان بودند.

یک مسئول در اداره اطلاعات نجف  اشرف گفت اطلاعات دقیقی دریافت شد مبنی بر اینکه یک هسته تروریستی شامل گروهی از افراد برای وارد کردن انواع سلاح‌ها به داخل استان برای انجام حملات تروریستی برای برهم زدن امنیت و ثبات استان تلاش می‌کنند.

متلاشی شدن یک هسته تروریستی در نجف اشرف +عکس

 

این مسئول افزود نیروهای اطلاعاتی وامنیتی پس از کسب موافقت‌های رسمی، چندین کمین ایجاد کردند که به دستگیری اعضای این هسته تروریستی شد. از اعضای این هسته تروریستی، مقادیر زیادی انواع سلاح ضبط شد.

تروریست‌های دستگیر شده برای تکمیل تدابیر قانونی در حق آنها به دستگاه قضایی تحویل داده شدند.

نجف اشرف و کربلای معلی از جمله مناطق امنی هستند که با توجه به سرازیر شدن میلیون‌ها زائر از مناطق مختلف عراق و جهان برای زیارت عتبات مقدسه همواره در معرض تهدید گروه‌های تروریستی تکفیری قرار دارند با این حال نیروهای امنیتی در کنار نیروهای داوطلب مردمی و عشایر توانسته‌‌اند این مکان‌های مقدس را از خطرات تکفیری‌ها دور نگه دارند.

 


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : متلاشی شدن یک هسته تروریستی در نجف+عکس

متلاشی شدن یک هسته تروریستی در نجف+عکس