چهار شنبه 30 خرداد 1397 21:22:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32156

تاریخ انتشار : 27/07/1394 - 19:11

کمین الحشد الشعبی برای ۱۰۰ داعشی +عکس

نیروهای الحشد الشعبی موفق شدند 100 تن از نیروهای گروه تروریستی داعش را در جریان یک کمین طراحی شده در شمال صلاح الدین به دام بیاندازند.

سوادکوه- این کمین توسط نیروهای الحشد الشعبی در ارتفاعات مکحول در شمال بیجی اجرا شد و در آن 30 تن از عناصر داعش به هلاکت رسیده و 6 تن دیگر نیز مجروح شدند.یک منبع گفته که نیروهای داعش در این محل، یک سرنگ زرد رنگ ناشناخته با خود همراه داشته اند. جزییات بیشتری در این خصوص مخابره نشده است.

 
کمین الحشد الشعبی برای ۱۰۰ داعشی (+عکس)
 
این خبرگزاری همچنین تصاویری از اجساد و اسرای داعشی را از منطقه عملیاتی منتشر کرد. براساس این گزارش، نیروهای الحشد الشعبی موفق شدند یک انبار مواد غذایی حاوی محصولات بسته بندی شده ویژه ارتش آمریکا را در کارخانه سیمان بیجی کشف کنند که به گفته منابع نظامی و امنیتی، نشانگر حمایت مستقیم آمریکایی ها از داعش در عراق است.
 
کمین الحشد الشعبی برای ۱۰۰ داعشی (+عکس)
 
نیروهای عراقی روز شنبه، ارتفاعات مکحول و تپه های حمرین و منطقه الزویه را در شمال صلاح الدین بطور کامل پاکسازی کردند.عملیات لبیک یا رسول الله 2 از روز چهارشنبه با هدف آزادسازی شمال صلاح الدین آغاز شد که آزادسازی بیجی و پالایشگاه آن و منطقه الصینیه از جمله دستاوردهای این عملیات اعلام شده است.

 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : کمین الحشد الشعبی برای ۱۰۰ داعشی +عکس

کمین الحشد الشعبی برای ۱۰۰ داعشی +عکس

  • پربازدیدترین ها