دوشنبه 03 اردیبهشت 1397 21:29:16

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32109

تاریخ انتشار : 26/07/1394 - 23:33

جدیدترین نسخه اپلیکیشن ایمیل یاهو

نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی ایمیل یاهو به قابلیتی با نام Yahoo Account Key مجهز شده که کاربر را بی‌نیاز از هر بار واردکردن رمز عبور ایمیل خود می‌کند.

سوادکوه- یاهو سرویس اپلیکیشن اندرویدی و iOS  یاهومیل را با دو ویژگی شاخص به‌روز کرده است.

بر این اساس نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی ایمیل یاهو به قابلیتی با نام Yahoo Account Key مجهز شده که کاربر را بی‌نیاز از هر با واردکردن رمز عبور ایمیل خود می‌کند. هرچند این امکان اوایل سال جاری نیز با نام  On-Demand Passwords به صورت آزمایشی در اختیار کاربران قرار گرفته بود، با این حال در آن روش رمز یک بار مصرف مستقیماً هر بار به شماره موبایل ثبت شده در مشخصات کاربر ارسال می‌گردید؛Yahoo Account Key در حقیقت آماده است تا کاربر یک بار برای همیشه وارد کردن دستی رمز عبور را از یاد ببرد.
 
 
جدیدترین نسخه اپلیکیشن ایمیل یاهو
 
 
در این روش بدون شک به یک گوشی هوشمند و اپلیکیشن ایمیل یاهو سازگار با پلتفرم دستگاه نیاز دارد . پس از نصب کافیست یک بار مشخصات ایمیل و رمز را وارد کرده و سپس از داخل تنظیمات آن قابلیت Yahoo Account Key را فعال کنید . پس از انجام این کار ،هر بار که خواهان وارد شدن به اپلیکیشن مورد نظر به منظور چک کردن ایمیل خود باشید تنها کافیست مشخصات ایمیل را وارد کرده و سپس گزینه Yahoo Account Key را انتخاب کنید.
 
در کمتر از یک دقیقه به طور خودکار اعلانیه‌ای از سوی مرکز یاهو دریافت خواهید کرد که در صورت تائید آن مستقیماً به داخل اپلیکیشن منتقل خواهید شد. به گفته Dylan Casey، قابلیت‌های احراز هویت این سرویس در آینده‌ای نزدیک قابل گسترش بوده به طوری که می‌توان از سنسور اثرانگشت یا تشخیص چهره نیز برای ورود به اپلیکیشن ایمیل یاهو نیز استفاده کرد. البته این روش نقطه ضعف عمیقی دارد و آنکه اگر گوشی همراه خود را گم کنید ، در صورت فعال کردن قابلیت Yahoo Account Key، هر فردی که آن را بیابد بدون هیچ دردسری توانایی رصد کردن ایمیل‌های شما را خواهد داشت از این رو تنها برای افرادی مناسب است که روزانه ممکن است ده‌ها بار حساب ایمیل خود را چک نمایند.
 
ویژگی بزرگ دیگری که نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی ایمیل یاهو هم‌اکنون از آن بهره می‌برد، امکان پشتیبانی از سایر سرویس‌های ایمیل است. به زبان ساده‌تر کاربر اکنون قادر است مشخصات ایمیل اکانت های دیگری همچون اوت‌لوک ، هات میل و یا AOL خود را ثبت کرده و به صورت مستقیم ایمیل ارسال و یا دریافت کند. همچون اکانت اصلی یاهو، اکنون نیز در صورت تمایل می‌توانید به 200 ایمیل آخر سایر اکانت های خود دسترسی داشته باشید و به صورت طبقه‌بندی اسناد پیوست شده را مشاهده نماید.
 
 
جدیدترین نسخه اپلیکیشن ایمیل یاهو
 
جدا از این امکان جستجوی مطالب خاص در بین سر تیتر و یا مطالب داخلی ایمیل‌ها نیز امکان‌پذیر شده است.بهتر است دو نکته را به یاد داشته باشید؛ تمامی همگام‌سازی‌ها به صورت خودکار توسط سرورهای یاهو صورت خواهد گرفت از این رو جای هیچ نگرانی بابت به خطر افتادن اطلاعات نیست و دیگری آنکه هم‌اکنون امکان ثبت جیمیل در نسخه جدید اپلیکیشن ایمیل یاهو  نیست با این حال شرکت سازنده وعده گنجاندن این قابلیت را هم در نسخه آتی داده است.
 
البته جدا از دو قابلیت شاخص فوق، نسخه جدید اپلیکیشن ایمیل یاهو بسیار روان و زیباتر شده و اکنون کاربران می‌توانند با اتصال حساب شبکه‌های اجتماعی خود به آن تصاویر دوستانی که در مشخصات خود آدرس ایمیل  هم ثبت کرده‌اند را با تصویرک وی مشاهده نمایند؛ این در حالیست که در صورت سِت نکردن آواتار، برای وی یک تصویرک خاکستری نشان داده می‌شود .
 

منبع : فارنت
دیدگاه شما در مورد : جدیدترین نسخه اپلیکیشن ایمیل یاهو

جدیدترین نسخه اپلیکیشن ایمیل یاهو

  • پربازدیدترین ها