شنبه 02 تیر 1397 01:10:41

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32067

تاریخ انتشار : 26/07/1394 - 11:15

عملیات انتحاری تبعه سعودی در بیجی+تصاویر

همزمان با سیطره نیروهای عراقی بر اکثر بخشهای شهر بیجی و مناطق حاشیه ای آن و تلفات سنگین تروریستهای داعش در درگیری با نظامیان عراقی، یک تروریست سعودی داعشی خود را در نزدیکی مواضع نیروهای بسیج مردمی عراق منفجر کرد.

سوادکوه- همزمان با سیطره نیروهای عراقی بر اکثر بخشهای شهر بیجی و مناطق حاشیه ای آن و تلفات سنگین تروریستهای داعش در درگیری با نظامیان عراقی، یک تروریست سعودی داعشی خود را در نزدیکی مواضع نیروهای بسیج مردمی عراق منفجر کرد.

 
عملیات انتحاری تبعه سعودی در بیجی+تصاویر
 
به گزارش منابع عراقی، داعش این تروریست سعودی انتحاری را با نام مستعار "ابوهیثم الجزراوی" معرفی کرده است. هنوز از تلفات و خسارات احتمالی این حمله گزارشی منتشر نشده است اما طی روزهای اخیر رزمندگان عراقی بارها خودروهای انتحاری داعش را شناسایی و با موشکهای ضدزره پیش از نزدیک شدن به مواضع خود منهدم کرده اند.
 
عملیات انتحاری تبعه سعودی در بیجی+تصاویر
 
لازم به ذکر است که هزاران تن از اتباع کشور عربستان سعودی هم اکنون در صفوف گروههای تروریستی تکفیری همچون داعش و القاعده در کشورهای مختلف به ویژه سوریه و عراق در حال جنگ با نیروهای نظامی این کشورها هستند که برخی از آنها در عملیاتهای انتحاری مشارکت می کنند. روزی نیست که رسانه های دنیا اخباری از انتحار و هلاکت اتباع عربستان سعودی در سوریه و عراق منتشر نکنند. حمایت سازمان جاسوسی عربستان سعودی از داعش حتی موجب آن نشد تا موج حملات این گروه در کشورهای هدف باقی بمانند بلکه طی چند ماه اخیر چندین حمله انتحاری و تروریستی از سوی داعش در داخل این کشور انجام شده است.
 
عملیات انتحاری تبعه سعودی در بیجی+تصاویر

 

 

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : عملیات انتحاری تبعه سعودی در بیجی+تصاویر

 عملیات انتحاری تبعه سعودی در بیجی+تصاویر

  • پربازدیدترین ها