جمعه 31 فروردین 1397 09:43:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 32002

تاریخ انتشار : 25/07/1394 - 09:30

هشدار روسیه نسبت به تسلیح تروریستها+تصویر

معاون امور ضد تروریسم وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر قصد برخی کشورهای منطقه (عربستان، قطر و ترکیه) برای تجهیز گروههای تروریستی تکفیری به تسلیحات پدافند هوایی و ضد زره رسما این کشورها را تهدید کرد.

سوادکوه- معاون امور ضد تروریسم وزیر خارجه روسیه در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر قصد برخی کشورهای منطقه (عربستان، قطر و ترکیه) برای تجهیز گروههای تروریستی تکفیری به تسلیحات پدافند هوایی و ضد زره رسما این کشورها را تهدید کرد.

 
مسکو:تسلیح تروریستها به پدافند هوایی عواقب وخیمی خواهد داشت+تصویر
 
بنابر این گزارش، اولگ سیرومولوتوف روز گذشته در گفتگو با رسانه های بین المللی کشورهای حامی تروریسم در منطقه را از ادامه حمایت تسلیحاتی از تروریستهای تکفیری القاعده و داعش در سوریه بر حذر داشت و انتشار اخباری مبنی بر تجهیز القاعده، داعش و سایر گروههای تکفیری فعال در سوریه به موشکهای پیشرفته دوش پرتاب پدافند هوایی را به منزله اعلام جنگ این کشورها با روسیه دانست.
 
مسکو:تسلیح تروریستها به پدافند هوایی عواقب وخیمی خواهد داشت+تصویر
 
وی با هشدار به سه کشور قطر، ترکیه و عربستان تجهیز تروریستها به این تسلیحات را به منزله ایستادن رسمی و علنی این کشورها درکنار تروریسم بین المللی داشته و از برخورد شدید مسکو با آن خبر داده است. لازم به ذکر است که هفته گذشته قطر و عربستان سعودی چند محموله موشک اندازهای پدافند هوایی استینگر 2 برای القاعده و داعش در سوریه ارسال کرده بودند.

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : هشدار روسیه نسبت به تسلیح تروریستها+تصویر

هشدار روسیه نسبت به تسلیح تروریستها+تصویر

  • پربازدیدترین ها