شنبه 02 تیر 1397 00:58:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31974

تاریخ انتشار : 24/07/1394 - 19:56

انتقاد رسایی از وزارت امور خارجه

نماینده تهران در مجلس با تأکید بر اینکه وزارت خارجه برای آزادی «جیسون رضاییان» بیشتر مذاکره کرد تا آزادی معلمان ایرانی در امارات، گفت: مدت‌هاست به دلیل سیاست‌های خارجی نادرست این دولت، شاهد چنین توهین‌هایی به عزت ملت ایران هستیم.

سوادکوه- حمید رسایی نماینده مردم تهران و نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیپلماسی منفعلانه وزارت امور خارجه در قبال بازداشت معلمان ایرانی در امارات، اظهار داشت: بعید می‌دانم آنقدر که وزارت خارجه به خاطر آزادی «جیسون رضاییان» مذاکره کرد و پیغام برد و پیغام آورد، برای آزادی معلمان ایرانی بازداشت‌شده در امارات کاری کرده باشد.

وی افزود: البته مسئولان وزارت امور خارجه اعلام می‌کنند که این تخلف از جانب خود معلمان بوده است و آنها تخلف کردند که به شهر «العین» امارات رفتند اما مسئولان وزارت آموزش و پرورش این اظهارات وزارت امور خارجه را رد می‌کنند و می‌گویند معلمان مجوز حضور در «العین» امارات را داشتند.

رسایی بر همین اساس یادآور شد: اینگونه تناقض‌گویی‌ها در دولت موجب می‌شود کشورهای بیگانه از چنین شکاف‌هایی سوءاستفاده کنند و تنها چیزی که در این میان از بین می‌رود عزت و هویت ایرانیان است.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه مدت‌هاست به دلیل سیاست‌های خارجی نادرست این دولت، شاهد چنین توهین‌هایی به ملت ایران هستیم و این موضوع بیشتر به مشکل درونی کشور ما برمی‌گردد تا قدرت طرف مقابل.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : انتقاد رسایی از وزارت امور خارجه

انتقاد رسایی از وزارت امور خارجه

  • پربازدیدترین ها