یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 22:46:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31965

تاریخ انتشار : 24/07/1394 - 16:57

کشته شدن پنج داعشی در نبرد با حزب‌الله

پنح تروریست گروه «داعش» در عملیات حزب‌الله در منطقه «رأس بعلبک» لبنان کشته شدند.

سوادکوه- شماری از افراد مسلح وابسته به گروه تروریستی «داعش» در عملیات حزب الله در شرق لبنان کشته یا زخمی شدند.

به گزارش تلویزیون «المنار»، رزمندگان حزب الله مقرهای تروریست‌های وابسته به گروه «داعش» در مناطق «راس بعلبک» و «القاع» را هدف قرار داد که در جریان آن پنج تروریست کشته شدند.

نیروهای ارتش لبنان نیز اعلام کردند که مواضع افراد مسلح در راس بعلبک را هدف قرار دادند.

افراد مسلح وابسته به داعش و جبهه النصره تابستان سال گذشته از خاک سوریه وارد لبنان شده و پس از حمله به مراکز نظامی ارتش و نیروهای امنیتی، ده‌ها تن از سربازان ارتش و نیروهای ژاندارمری را به اسارت گرفتند. افراد مسلح خواسته‌هایی از جمله آزادی تروریست‌های وابسته به خود از زندان‌های لبنان، دریافت اموال از دولت لبنان و خروج حزب الله از سوریه را شرط آزادی اسرای لبنان اعلام کرده‌اند.

درگیری‌ها در عرسال زمانی آغاز شد که ارتش لبنان یکی از تروریست‌های جبهه النصره_شاخه القاعده در سوریه_ را دستگیر کرد و تروریست‌های القاعده‌ای نیز اقدام به حمله یک مرکز امنیتی در شهر عرسال در نزدیک مرز سوریه با لبنان کردند که در این حمله چهار نفر از جمله دو غیر نظامی کشته شدند و تروریست‌ها 20 نفر از نیروهای امنیتی را ربودند.

پس از گذشت بیش از یک سال از اشغال بخش‌هایی از خاک لبنان توسط تروریست‌های داعش و جبهه النصره، عملیات جسته و گریخته ارتش لبنان و رزمندگان حزب الله برای پاکسازی همه مناطق لبنان در جریان است.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : کشته شدن پنج داعشی در نبرد با حزب‌الله

 کشته شدن پنج داعشی در نبرد با حزب‌الله

  • پربازدیدترین ها