پنج شنبه 28 دی 1396 09:29:54

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31956

تاریخ انتشار : 24/07/1394 - 15:33

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 94/07/24:

استکبار جهانی بداند با ایرانی قدرتمند روبرو است/ تنها راه مقابله با صهیونیسم، مقاومت و مبارزه است

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 94/07/24 اظهار کردند: استکبار جهانی بداند با ایرانی قدرتمند روبرو است/ تنها راه مقابله با صهیونیسم، مقاومت و مبارزه است.

 استکبار جهانی بداند با ایرانی قدرتمند روبرو است/ تنها راه مقابله با صهیونیسم، مقاومت و مبارزه است

به گزارش سوادکوه آنلاین حجت الاسلام احمد قربانی در نماز جمعه این هفته شهر پل سفید ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم اظهار کرد: قیام عاشورا، پاک‌تر‌ین و خالص‌تر‌ین نهضت بود و امام حسین(ع) با قیام خود دشمنان دین را رسوا کرد.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته ورزش و توصیه به مسئولان اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: ترویج ورزش همگانی موجب سلامتی جسم و بالا رفتن بهره وری در کار خواهد شد.

امام جمعه پل سفید خواستار برخورد جدی دستگاه های زیربط با عاملان تخریب جنگل و منابع طبیعی شد و خاطرنشان کرد: تخریب جنگل و منابع طبیعی نابودی حیات وحش و گونه های جانوری را به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به آزمایش موشک بالستیک عماد و رونمایی از موشک‌های ایرانی در زیر زمین و با هشدار به استکبار جهانی و قدرت های دست نشانده حاشیه خلیج فارس، تاکید کرد: استکبار جهانی و دشمنان وسوسه و فکر تجاوزبه ایران اسلامی را از ذهن خود بیرون کنند و بدانند که با ایرانی قدرتمند روبرو هستند.

حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در نماز جمعه این هفته شهر زیراب با تسلیت و تبریک شهادت سردار همدانی و آرزوی سلامتی و موفقیت برای سردار سلیمانی، اظهار کرد: برای مدافعان حرم و مبارزان مقاومت دعا کنیم.

وی با اشاره به انتفاضه سوم فلسطین تاکید کرد: تنها راه مقابله با صهیونیسم، مقاومت و مبارزه با آنها است.

امام جمعه زیراب با اشاره به رونمایی از شهر موشکی زیر زمینی ایران گفت: ایران یکی از چهار قدرت برتر موشکی دنیا است که رو‌نمایی از تاسیسات موشکی در زیر‌زمین نمونه‌ای از آن است.دیدگاه شما در مورد : استکبار جهانی بداند با ایرانی قدرتمند روبرو است/ تنها راه مقابله با صهیونیسم، مقاومت و مبارزه است

 استکبار جهانی بداند با ایرانی قدرتمند روبرو است/ تنها راه مقابله با صهیونیسم، مقاومت و مبارزه است