سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 21:01:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31938

تاریخ انتشار : 24/07/1394 - 08:12

گریه اوباما بر سر جنازه‌ عناصر داعش در سوریه

رسانه‌های روس با انتشار انیمیشنی جذاب از حملات هوایی به داعش، به زبان ظنز، ائتلاف آمریکا علیه داعش را به سخره گرفتند و گفتند که عملیات مسکو در سوریه ائتلاف آمریکا را رسوا کرد.

سوادکوه- رسانه‌های روس بتازگی انیمیشنی طنز با موضوع عملیات هوایی روسیه در سوریه علیه تروریست‌ها منتشر کرده و در آن رسوایی آمریکا در مبارزه با داعش را به تصویر کشیده‌اند.

این ویدئو از بی‌اثر بودن ائتلاف آمریکا علیه داعش انتقاد می‌کند.

در این ویدئو با عنوان «روسیه داعش بمباران می‌کند»، آمده است که «اگر می‌خواهی به نتیجه خوب برسی، خودت عمل کن. پس برای همین روسیه اقدام به بمباران داعش می‌کند... پس اوباما چه خواهد کرد؟».

در این فیلم عناصر داعش به شکل گوسفندهای سیاهی به تصویر کشیده شده‌اند که در حال فرار از جنگنده‌های روس هستند و پس از آنکه کشته می‌شوند و در دریا می‌افتند، باراک اوباما در قایقی بتنهایی بر سر اجساد آنان می‌گرید.

در پایان این ویدئو نیز «اوباما به تصویر کشیده شده که فریاد می‌زند: حالا چه کنیم؟ راز ما را فهمیدند. پوتین جنگ علیه داعش را آغاز کرد».

حملات هوایی روسیه به تروریست‌ها در سوریه از چهارشنبه هشتم مهرماه (30 سبتامبر) آغاز شده و طبق گفته وزارت دفاع روسیه، احتمالا تا چهار ماه ادامه خواهد یافت.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : گریه اوباما بر سر جنازه‌ عناصر داعش در سوریه

 گریه اوباما بر سر جنازه‌ عناصر داعش در سوریه

  • پربازدیدترین ها