چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 07:45:09

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31921

تاریخ انتشار : 23/07/1394 - 19:31

با حضور معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران برگزار شد

گرد‌همایی علما و روحانیون شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی+تصاویر

گرد‌همایی علما و روحانیون شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به مناسبت ماه محرم با حضور معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران برگزار شد.

 گرد‌همایی علما و روحانیون شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین گرد‌همایی علما و روحانیون شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به مناسبت ماه محرم با حضور معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران  در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام زین‌العابدین روحانی‌نیا در این گردهمایی با اشاره به لزوم بصیرت‌افزایی در جامعه، اظهار کرد: علما و روحانیون در مسیر هدایت‌گری جامعه نقش مهمی را بر عهده دارند.

وی  ادامه داد: امام راحل بر زندگی طلبگی روحانیون تاکید ویژه داشتند و دانش طلاب باید در کنار سطح زندگی طلبگی آنان قرار گیرد.

معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران تاکید کرد: روحانیون و طلاب باید به عنوان دیده‌بان جامعه در برابر آسیب‌های فرهنگی و دینی و سیاسی جامعه چاره‌اندیشی کنند.

روحانی نیا با اشاره به هشدار های مقام معظم انقلاب اسلامی درباره تهاجم فرهنگی با عناوین قتل و عام، غارت، سونامی، شبیخون و رخنه فرهنگی طی 20 سال اخیر،تصریح کرد: دشمن با همه توان در فکر شبهه‌افکنی و خرافه‌افکنی و خرافه‌گویی است و روحانیون به عنوان مرز‌بانان دینی رسالت مهمی را بر عهده دارند.

وی ضمن هشدار در خصوص رخنه انحرافات با زمینه دینی در عزاداری‌ها گفت: ایجاد مذهب ساختگی و عرفان‌های نو‌ظهور، کرامت انسانی و دینی جامعه را تهدید می‌کند و در این بین روحانیون امید مقام معظم رهبری در مبارزه با شبهه‌افکنی دشمنان هستند.

معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی مازندران از اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه در برگزاری همایش‌های دانش‌ و بصیرت افزایی تقدیر کرد و خاطر نشان کرد: امروز فلسطین، لبنان و سوریه خط مقدم و ولی فقیه ناخدای کشتی ما است و علما و روحانیون و طلاب در حوزه فرهنگی و دینی باید با اقتدار ورود پیدا کنند.

 

 دیدگاه شما در مورد : گرد‌همایی علما و روحانیون شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی+تصاویر

 گرد‌همایی علما و روحانیون شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی+تصاویر

  • پربازدیدترین ها