جمعه 29 دی 1396 00:50:31

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31907

تاریخ انتشار : 23/07/1394 - 15:54

شلیک اسکاد به پادگان ارتش سعودی+عکس و نقشه

رزمندگان ارتش یمن در پاسخ به جنایات بمب افکنهای آل سعود در بمباران شدید مناطق مسکونی و زیرساختهای این کشور پادگان بزرگ نیروی هوایی ارتش عربستان در منطقه "خمیس مشیط" را با موشک اسکاد هدف قرار دادند.

سوادکوه- رزمندگان ارتش یمن در پاسخ به جنایات بمب افکنهای آل سعود در بمباران شدید مناطق مسکونی و زیرساختهای این کشور پادگان بزرگ نیروی هوایی ارتش عربستان در منطقه "خمیس مشیط" را با موشک اسکاد هدف قرار دادند.

 
شلیک اسکاد به پادگان ارتش سعودی
 
به گزارش شبکه خبری المیادین، منابع یمنی اعلام کردند که نیروهای ارتش یمن صبح امروز یک فروند موشک اسکاد را به سمت پایگاه خالد بن عبدالعزیز در شهر "خمیس مشیط" واقع در استان عسیر در جنوب غرب عربستان شلیک کردند.
 
شلیک اسکاد به پادگان ارتش سعودی
 
همچنین شاهدان عینی عنوان داشتند که انفجارهای مهیبی صبح امروز پایتخت یمن را لرزاند. این انفجارها در پی حملات هوایی ائتلاف متجاوز به رهبری عربستان بعد از پرتاب یک فروند موشک بالستیک به سمت عربستان صورت گرفت. حملات هوایی متجاوزان سعودی، پادگان النهدین را که گفته می‌شود موشک بالستیک مذکور از آنجا پرتاب شده است، هدف قرار داد.
 
شلیک اسکاد به پادگان ارتش سعودی
 
درگیری‌ها میان دو طرف در استان‌های غربی و جنوبی به ویژه تعز و الحدیده نیز همچنان ادامه دارد. شبکه المیادین همچنین گزارش داد که ارتش و کمیته‌های مردمی توانستند مواضع القائم، الربوعة و منطقه شیبانی در مرز عربستان با یمن را مورد هدف قرار دهند. نیروهای ارتش با پرتاب 26 خمپاره و 5 موشک یک پایگاه مرزی در الرهوة و الربوعة واقع در استان عسیر عربستان را نیز مورد هدف قرار دادند.

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : شلیک اسکاد به پادگان ارتش سعودی+عکس و نقشه

شلیک اسکاد به پادگان ارتش سعودی+عکس و نقشه