دوشنبه 28 خرداد 1397 10:12:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31877

تاریخ انتشار : 23/07/1394 - 09:10

توزیع انجیل بین پناهجویان مسلمان در هلند

در ادامه روند مسیحی‌سازی آوارگان سوری مبلغان مسیحی تعداد زیادی انجیل را با هدف توزیع بین پناهجویان مسلمان در هلند تهیه کردند.

سوادکوه-  رادیو خلدرلاند هلند از توزیع گسترده کتاب انجیل در میان آوارگان مسلمان سوری مقیم این کشور خبر داد.

سایت خبری "الوکه" مصر در این‌باره گزارش داد، انجمن "اوستربیک" هلند تعداد زیادی کتاب انجیل به زبان‌های مختلف از جمله عربی را برای توزیع بین پناهجویان مسلمان آماده کرده است.

مسئولان انجمن اوستربیک اعلام کردند، ما در طول یک هفته تنها ۲۰ کتاب مقدس می‌فروختیم، اما هم‌اکنون تعداد زیادی انجیل توسط مبلغان مسیحی برای توزیع در اردوگاه‌ها خریداری شده است.

چندی پیش نیز در ادامه پروژه مسیحی‌سازی آوارگان سوری، مبلغان مسیحی به دیدار آوارگان ساکن در اردوگاه‌های آلمان رفته و با دادن وعده‌های مالی سعی در جذب آنان داشتند.

ابو قدس یکی از آوارگان سوری مقیم اردوگاهی در شهر هالبرشتات آلمان در این خصوص گفته بود: تعدادی از مبلغان مسیحی در ملاقاتی که با ما در اردوگاه محل سکونتمان داشتند، فیلم‌هایی از کرامات حضرت عیسی مسیح(ع) به زبان عربی به نمایش گذاشتند.

آنان تعدادی کتاب شرح و تفسیر انجیل به زبان عربی به ما هدیه داده و تأکید کردند؛ اگر مسیحی شویم، روند اداری اخذ حق اقامت ما را تسریع خواهند کرد. 


منبع : جبهه جهانی مستضعفین
دیدگاه شما در مورد : توزیع انجیل بین پناهجویان مسلمان در هلند

 توزیع انجیل بین پناهجویان مسلمان در هلند

  • پربازدیدترین ها