یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 15:08:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31835

تاریخ انتشار : 22/07/1394 - 13:52

گرونگیری در سیستان و بلوچستان خاتمه یافت

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: دو نفر که شب گذشته در محور نیکشهر- ایرانشهر ربوده شده بودند در عملیات منسجم بامداد امروز، در کمتر از هشت ساعت آزاد و دو گروگانگیر نیز دستگیر شدند.

گرونگیری در سیستان و بلوچستان خاتمه یافت

سوادکوه- سردار حسین رحیمی در این باره اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان نیکشهر شب گذشته از یک مورد آدم ربایی مطلع شدند که بلافاصله وارد عمل شده و در تحقیقات مشخص شد سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ با پلاک مسروقه دو نفر از سرنشینان یک دستگاه خودرو لیفان در محور نیکشهر- ایرانشهر را ربوده اند.

وی افزود: در پی وقوع این حادثه بلافاصله تیم های ویژه ای از کارآگاهان شهرستان نیکشهر، ایرانشهر، چابهار و دلگان بررسی موضوع را در سطح گسترده آغاز کردند.

سردار رحیمی بیان کرد: از لحظه وقوع این جرم، تیم های ویژه و عملیاتی پلیس در بخش های گسترده اقدامات تخصصی خود را آغاز کرده و پس از تلاش گسترده سرنخ هائی از این آدم ربایان بدست آوردند.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: کارآگاهان پلیس بامداد امروز پس از شناسائی محل نگهداری گروگان ها در یکی از روستاهای شهرستان دلگان بلافاصله منطقه را تحت کنترل خود قرار داده و در یک عملیات منسجم پلیسی ضمن آزاد کردن دو گروگان، دو نفراز آدم ربایان را نیز دستگیر کردند.

وی افزود: در این دستگیری یک قبضه سلاح جنگی و مهمات مربوط نیز از مخفیگاه این متهمان کشف شد.

 


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : گرونگیری در سیستان و بلوچستان خاتمه یافت

گرونگیری در سیستان و بلوچستان خاتمه یافت

  • پربازدیدترین ها