دوشنبه 27 آذر 1396 14:19:16

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 318

تاریخ انتشار : 14/07/1392 - 10:36

مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی مازندران مطرح کرد:

اشتغال 3415 نفر در شهرك صنعتي بشل

براساس آمار و اطلاعات موجود، تاکنون مبلغ ۱۹۲۴ میلیارد ریال در شهرک صنعتی بشل سوادکوه سرمایه گذاری شده که به موجب آن برای ۳۴۱۵ نفر اشتغال ایجاد شده است.

اشتغال 3415 نفر در شهرك صنعتي بشل

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، از فعالیت ۱۱۵ واحد بهره بردار در شهرک صنعتی بشل سوادکوه، خبر داد.

 عباسعلی وفایی‌نژاد گفت: استان مازندران دارای ظرفیتهای فراوان برای سرمایه گذاری بوده و با بسترسازی مناسب در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، شرایط مطلوب برای سرمایه گذاران واحدهای تولیدی و صنعتی فراهم است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران بیان داشت: درحال حاضر مازندران دارای ۳۸ شهرک و ناحیه صنعتی با وسعت ۱۹۰۷ هکتار بوده که از این میزان، ۲۶ شهرک و ۱۲ ناحیه صنعتی درحال فعالیت هستند.

وفایی‌نژاد افزود: شهـرک صنعتی بشل سوادکوه، بعنـوان بزرگتـرین شهرک صنعتی استان، با ۱۹۶ هکتار وسعت بوده که ۲۰۸ قرارداد با واحدهای تولیـدی و صنعتی در این شهرک منعقد شد و حجم سرمایه گذاری قراردادهای منعقـده مبلغ ۳۴۷۷ میلیارد ریال است که تاکنون ۱۱۵ واحد تولیدی و صنعتی به بهـره برداری رسیده‌اند و براساس آمار و اطلاعات موجود، تاکنون مبلغ ۱۹۲۴ میلیارد ریال در شهرک صنعتی بشل سوادکوه سرمایه گذاری نموده‌اند که برای ۳۴۱۵ نفر اشتغال ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: پروژه‌های زیرساختی در شهرکهـا و نواحی صنعتی، براساس نیـاز هر شهرک و با توجه به تأمین اعتبـارات، در دست اقدام است که تصفیـه خانه فاضلاب، بمنظور حفظ و صیانت از محیط زیست در شهـرک صنعتی بشل سوادکوه، درحال اجرا می‌باشد و با بهره برداری از هر واحد تولیدی و صنعتی در شهرکهـا و نواحی صنعتی، فضـای مناسب برای تولید و کارآفرینی، ایجاد خواهد شد.


منبع : ايلنا
دیدگاه شما در مورد : اشتغال 3415 نفر در شهرك صنعتي بشل

اشتغال 3415 نفر در شهرك صنعتي بشل