جمعه 29 دی 1396 00:56:56

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31775

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 12:53

واکنش تروریستها به احتمال هلاکت رهبر داعش:

داعش:خلافت متکی به بغدادی نیست!

در ادامه واکنشها به هدف قرار گرفتن کاروان خودروهای حامل ابوبکر البغدادی، گروه تروریستی تکفیری داعش در واکنش به کشته شدن احتمالی سرکرده این گروه تروریستی، اعلام کرد با مرگ «ابوبکر البغدادی» خلافت هرگز به پایان نخواهد رسید.

سوادکوه- در ادامه واکنشها به هدف قرار گرفتن کاروان خودروهای حامل ابوبکر البغدادی، گروه تروریستی تکفیری داعش در واکنش به کشته شدن احتمالی سرکرده این گروه تروریستی، اعلام کرد با مرگ «ابوبکر البغدادی» خلافت هرگز به پایان نخواهد رسید. در حالی که برخی منابع از احتمال کشته شدن ابوبکر البغدادی  در حمله جنگنده‌های  عراق به کاروان سرکرده گروه تروریستی داعش در منطقه «کرابله» در استان الانبار خبر می‌دهند، عناصر داعش اعلام کردند که با مرگ احتمالی وی خلافت به پایان نمی‌رسد.

 
داعش:خلافت متکی به بغدادی نیست!
 
در این میان، برخی هواداران گروه تروریستی داعش در پایگاه اجتماعی "توییتر" و در واکنش به انتشار خبر بمباران کاروان البغدادی، نوشتتند «خلافتی که با البغدادی پایه‌گذاری کرده است به مرگ وی به پایان نخواهد رسید و ما به مبارزات خود ادامه خواهیم داد. تاکنون بارها خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی منتشر شده ولی تاکنون هیچ‌کدام از این اخبار صحت نداشته است.
 
داعش:خلافت متکی به بغدادی نیست!

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : داعش:خلافت متکی به بغدادی نیست!

داعش:خلافت متکی به بغدادی نیست!