سه شنبه 29 خرداد 1397 11:06:53

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31766

تاریخ انتشار : 21/07/1394 - 09:51

انتحاری داعش در شمال تکریت+تصاویر

همزمان با اعزام کاروانهای تسلیحات و هزاران نیروی نظامی عراقی برای پاکسازی کامل مناطق شمالی استان صلاح الدین، گروه تروریستی تکفیری داعش از انجام یک حمله انتحاری در شمال شهر تکریت خبر داده است.

سوادکوه- همزمان با اعزام کاروانهای تسلیحات و هزاران نیروی نظامی عراقی برای پاکسازی کامل مناطق شمالی استان صلاح الدین، گروه تروریستی تکفیری داعش از انجام یک حمله انتحاری در شمال شهر تکریت خبر داده است.

 
انتحاری داعش در شمال تکریت+تصاویر
 
بنابر این گزارش، در بیانیه داعش عامل انتحاری فردی از اتبا کشور سوریه با نام مستعار " ابویقین الشامی" معرفی شده که بنابر ادعای این گروه علیه یکی از مراکز نیروهای ارتش عراق دست به عملیات انتحاری زده است. هنوز جزییات بیشتری از این عملیات و میزان تلفات یا خسارات احتمالی آن منتشر نشده است.
 
انتحاری داعش در شمال تکریت+تصاویر
 
شهر تکریت مرکز استان صلاح الدین عراق در عملیات چند ماه پیش نیروهای ارتش، پلیس و بسیج مردمی این کشور بطور کامل پاکسازی گردید. اما با توجه به بافت مذهبی خاص آن (اهل سنت عموما هوادار داعش و حزب بعث صدام ملعون) همزمان با بازگشت حدود 80 هزار نفر از ساکنین آن که از بیم آسیب دیدن در جریان درگیریهای نیروهای نظامی و داعش از تکریت گریخته بودند، شاهد حملات پراکنده تروریستها به مواضع نیروهای عراقی بوده است.

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : انتحاری داعش در شمال تکریت+تصاویر

انتحاری داعش در شمال تکریت+تصاویر

  • پربازدیدترین ها