پنج شنبه 30 فروردین 1397 16:26:47

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31668

تاریخ انتشار : 19/07/1394 - 20:31

پسر جنایتکار مادرش را با تبر تکه تکه کرد +تصاویر

پسری اهل " امریکا " مادر خود را بوسیله تبر به قتل رساند.

سوادکوه- آقای " عمر مارک پتیگن " 31 ساله به اتهام قتل مادر خود خانم " نایلا پتیگن " 64 ساله در 29 سپتامبر توسط پلیس بازداشت شد.

براساس گزارش پلیس پس از دریافت تماس از طرف همسر قربانی آقای " سالاند "که از جواب ندادن همسرش به تلفن اظهار نگرانی کرد آنها خود را به محل جنایت که خانه ی این قربانی که یک معلم بازنشسته واقع در " فرمونت ،کالیفررنیا "بود رساندند و با جسد غرق در خون او که در اتاق خوابش  رو به رو شدند.

 

پسر جنایتکار مادرش را با تبر تکه تکه کرد +تصاویر


پلیس در ادامه افزود صحنه دیدن جسد قربانی خیلی منزجر کننده بود چرا که قربانی به شدت براثر ضربات تبر تکه تکه شده بود و همچنین قلب او از سینه اش در آورده شده بود .

پلیس بلافاصله تنها پسر قربانی را به عنوان مظنون به قتل بازداشت کرد و او در گزارش خود به پلیس گفت : من او را کشته ام.

 

پسر جنایتکار مادرش را با تبر تکه تکه کرد +تصاویر


" عمر " در اعترافات خود گفت :مادرم برای تسکین درد زانوهایش به مواد مخدر روی آورده بود و هنگامی که من با او بر سر مصرف این گونه مواد نزاع کردم او هفت تیرش را از کمد برداشت و به سمت من گرفت من نیز برای خلع سلاح کردن او چکش را که بر روی دیوار آویزان بود برداشتم و به سمت دست او پرتاب کردم تا اسلحه از دست او بیافتد.

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد " عمر " بی رحم پس از آن اتاق را ترک کرد و دقایقی بعد با یک تبرزین بازگشت و شروع به وارد کردن ضربات به سر و گردن مادر پیرش کرد سپس با هفت تیر به سر و کمر او در 4 مورد شلیک کرد.

پلیس همچنین افزود جنایت کار بی رحم همچنین با تبر سینه مادرش را شکافت و قلب او را از سینه اش در آورد .

جسد این معلم ریاضی و محبوب در روز دوشنبه به خاک سپرده شد و پسر او که از کشتن مادر ابراز خوشحالی می کرد در حال حاضر در حبس به سر می برد و به زودی در دادگاه مجازات خواهد شد.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : پسر جنایتکار مادرش را با تبر تکه تکه کرد +تصاویر

پسر جنایتکار مادرش را با تبر تکه تکه کرد +تصاویر

  • پربازدیدترین ها