دوشنبه 27 آذر 1396 08:47:16

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31652

تاریخ انتشار : 18/07/1394 - 11:32

اتاق عملیات سرکرده‌های تروریستی منهدم شد

جنگنده‌های روسیه با هدف قرار دادن اتاق عملیات سرکرده‌های تروریست‌ها در جنوب استان ادلب سوریه موفق شدند تعداد زیادی از این سرکرده‌ها را بکشند.

سوادکوه- جنگنده‌های روسیه در ادامه عملیات مبارزه با تروریست‌های مسلح در سوریه، شب گذشته پس از بررسی دقیق اطلاعاتی، در چهار نوبت پایگاه اصلی و محل تجمع تروریست‌ها را در منطقه «خان شیخون» واقع در جنوب استان ادلب هدف قرار دادند.

 

به گزارش فارس، در نتیجه این حملات، یک ساختمان پنج طبقه که محل اصلی تجمع تروریست‌ها بود به همراه مهمات‌های ذخیره شده و تعدادی تانک و خودروهای زرهی به طور کامل منهدم شد.

بنا بر این گزارش، ده‌ها تن از عناصر تروریستی از جمله چندین سرکرده بلند پایه که در این مقر حضور داشتند کشته و زخمی شدند.

منطقه «خان شیخون» در جنوب استان ادلب و هم مرز مناطق شمالی استان حماه است و حملات هوایی جنگنده‌های روس در این منطقه از این جهت قابل اهمیت است که در روزهای آینده عملیات ارتش سوریه برای پاکسازی «خان شیخون»  آغاز خواهد شد.

ارتش سوریه در روزهای اخیر موفق شد منطقه مورک در شمال استان حماء ( جنوب استان ادلب) را پاکسازی کند. همچنین منهدم کردن اتاق‌های عملیات تروریست‌ها توسط جنگنده‌های روس در این مناطق نشان می‌دهد این حملات مقدمه آزادسازی «خان شیخون» پس از پاکسازی مورک است.

از آغاز حملات هوایی جنگنده های روسی در سوریه تاکنون بیش از 300 تروریست کشته شده‌اند و علاوه بر نابودی مقدار زیادی از مهمات و تجهیزات، پایگاه‌های اصلی عناصر مسلح تروریستی منهدم شده و همین موضوع باعث شده کشور ترکیه برای نجات جان سرکرده‌های گروه‌های تروریستی آنان را به داخل خاک ترکیه عقب براند.

حملات جنگنده‌های روسیه علیه مواضع تروریست‌ها در سوریه، خشم کشورهای غربی و منطقه ای از جمله عربستان و ترکیه را به دنبال داشته است.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : اتاق عملیات سرکرده‌های تروریستی منهدم شد

اتاق عملیات سرکرده‌های تروریستی منهدم شد