یکشنبه 26 آذر 1396 13:32:43

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31600

تاریخ انتشار : 16/07/1394 - 09:33

هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+تصاویر

همزمان با گسترش عملیات هوایی بمب افکنهای ارتش روسیه علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری فعال در بخشهای مختلف سوریه، رسانه های وابسته به تروریستها خبر هلاکت یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد را در مناطق شمالی استان لاذقیه منتشر کرده اند.

سوادکوه- همزمان با گسترش عملیات هوایی بمب افکنهای ارتش روسیه علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری فعال در بخشهای مختلف سوریه، رسانه های وابسته به تروریستها خبر هلاکت یکی از فرماندهان ارشد گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد را در مناطق شمالی استان لاذقیه منتشر کرده اند.

 
هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+تصاویر
 
بنابر این گزارش، روز گذشته در اثر حمله هوایی دقیق بمب افکنهای روسی به مقر گروه تروریستی تکفیری "الفرقه الاولی الساحلی" وابسته به ارتش آزاد، ابورشاد الترکمانی فرمانده یکی از گردانهای رزمی این گروه به هلاکت رسیده است. وی از سربازان جداشده از ارتش سوریه در پی آغاز بحران تروریستی تکفیری در این کشور بوده است. لازم به ذکر است که با گذشت بیش از 7 روز از آغاز عملیات نظامی ارتش روسیه علیه مواضع تروریستها در سوریه، تلفات و خسارات بسیار سنگینی به سازمان رزم و تسلیحات سنین آنها وارد آمده است.
 
هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+تصاویر

 


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+تصاویر

هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در لاذقیه+تصاویر