پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 00:35:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 31574

تاریخ انتشار : 15/07/1394 - 10:43

رهبر معظم انقلاب:

سست کردن اعتقادات جوانان از برنامه‌های سیاسی و فرهنگی دشمن است

رهبر معظم انقلاب فرمودند: سست کردن اعتقادات و تلاش برای جذب جوانان فعال و اثرگذار از برنامه‌های سیاسی و فرهنگی دشمن است.

 سست کردن اعتقادات جوانان از برنامه‌های سیاسی و فرهنگی دشمن است

سوادکوه-  بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد کنگره شهدای استان چهارمحال و بختیاری که در تاریخ 1394/7/13 برگزار شده بود، صبح امروز در مصلای امام خمینی(ره) شهرکرد منتشر شد.

 
حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به توطئه و تهاجم همه‌جانبه فرهنگی، اعتقادی و سیاسی دشمن با استفاده از همه ابزارها علیه انقلاب اسلامی، گفتند: سست کردن اعتقادات دینی و سیاسی و تلاش برای جذب جوانان فعال و اثرگذار در سطوح مختلف از جمله برنامه‌های لشکر سیاسی و فرهنگی دشمن است.
 
رهبر انقلاب، تلاشهای جاری و فعالیتهای جریان مؤمن و حزب اللهی و مسئولان متعهد در مقابل این تهاجم دشمن را مفید و لازم خواندند و افزودند: کار در خصوص ترویج و تعمیق مفاهیم مهمی نظیر «جهاد»، «شهید و شهادت» و «صبر برای خدا»، از جمله کارهای مهمی است که می‌تواند توطئه دشمن را خنثی کند.
 
ایشان، لازمه کار عمقی در ترویج این مفاهیم اساسی را اقناع مخاطبان و استفاده از ابزارهای هنری و تبلیغی خواندند و گفتند: اصحاب فکر و اصحاب هنر باید با همکاری یکدیگر، محصولات مؤثری را تولید کنند که این کار هم وظیفه مسئولان دولتی و غیر دولتی است و هم برعهده جریان مؤمن مردمی می‌باشد.
 
رهبر انقلاب همچنین با اشاره به انگیزه، اخلاص و حضور بارز مردم استان چهارمحال و بختیاری در صحنه‌های انقلاب و دفاع مقدس، از رشادتهای مردم این استان تجلیل کردند.

منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : سست کردن اعتقادات جوانان از برنامه‌های سیاسی و فرهنگی دشمن است

 سست کردن اعتقادات جوانان از برنامه‌های سیاسی و فرهنگی دشمن است

  • پربازدیدترین ها