پنج شنبه 03 خرداد 1397 18:03:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31551

تاریخ انتشار : 14/07/1394 - 11:52

ترس رژیم صهیونیستی از روسیه در سوریه

اسرائیل نگران آن است که استقرار نظامیان روسیه در سوریه که شامل هواپیماهای جنگی و واحدهای پیشرفته دفاع هوایی است به رویارویی بین نیروهای روسیه با ارتش اسرائیل در آسمان سوریه سوریه بینجامد.

سوادکوه- «رویترز» نوشت: یک افسر اسرائیلی اعلام کرد یک هیئت نظامی عالی‌رتبه روسیه، روز سه‌شنبه برای انجام دیداری دو روزه وارد تل‌آویو خواهد شد. در این سفر درخصوص اجتناب از درگیر شدن تصادفی نیروهای طرفین در حین عملیات در سوریه گفت‌وگو خواهد شد.

ریاست هیئت روسی را در این سفر «نیکولای بوگدانووسکی» معاون اول ستاد مشترک ارتش روسیه برعهده خواهد داشت و او با سرلشگر «یائیر گولاه» همتای اسرائیلی خود دیدار خواهد کرد.

این افسر اسرائیلی، دیروز گفت: «این دو طرف در چارچوب سفر دو روزه هیئت نظامی روسیه به اسرائیل در مقر فرماندهی ارتش در تل آویو باهم دیدار و درخصوص هماهنگی‌های منطقه‌ای گفت‌وگو خواهند کرد.»

براین اساس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه، 21 سپتامبر با تشکیل گروه‌های هماهنگی موافقت کردند. این توافق بعد از تقویت حمایت نظامی روسیه از دولت «بشار اسد» رئیس‌جمهوری سوریه صورت گرفت.

اسرائیل نگران آن است که استقرار نظامیان روسیه در سوریه که شامل هواپیماهای جنگی و واحدهای پیشرفته دفاع هوایی است به رویارویی بین نیروهای روسیه با ارتش اسرائیل در آسمان سوریه بینجامد.

 

 

 


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : ترس رژیم صهیونیستی از روسیه در سوریه

 ترس رژیم صهیونیستی از روسیه در سوریه

  • پربازدیدترین ها