دوشنبه 27 آذر 1396 02:51:56

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31524

تاریخ انتشار : 13/07/1394 - 10:52

علت خنده‌های بابک زنجانی در دادگاه

وکیل مدافع بابک زنجانی درباره علت خنده‌های موکلش در دومین جلسه دادگاه که روز یکشنبه برگزار شد، گفت:خنده‌های موکل به این معنی بود که از دید وی، قسمت‌هایی از صحبت‌های نماینده دادستان قابل دفاع است.

سوادکوه- رسول کوهپایه‌زاده پس از پایان دومین جلسه دادگاه موکلش که روز  یک‌شنبه در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد درباره کیفرخواست صادره از سوی دادستانی تهران اظهار کرد: کیفرخواست صادره، ماحصل زحمات یک و نیم ساله مسئولان در مرحله تحقیقات است و اکنون وقت دفاع و پاسخ به این کیفرخواست طولانی نرسیده است. 
 
وکیل مدافع بابک زنجانی افزود: کیفرخواست، صرفاً ادعانامه‌ای است که از سوی مراجع تحقیق صادر شده است. قسمت بیشتر کیفرخواست امروز بر جعل بودن اسناد بانکی متمرکز بود. 
 
وی ادامه داد: یکی از نقاط خلاء در این پرونده این است که از نظر کارشناسان دادگستری ذی صلاح در امور بانکی بین‌المللی استفاده نشده است. به زعم بنده برای کشف حقیقت باید کارشناسان فوق، ادعای مندرج در کیفرخواست را بررسی کنند و نظر دهند. اگر کارشاسان در امور بین‌المللی در این رابطه نظر بدهند شاید روند پرونده تغییر کند. 
 
کوهپایه‌زاده درباره بخشی از کیفرخواست مبنی بر خرید 138 شرکت متعلق به سازمان تأمین اجتماعی گفت: قرار بوده در راستای خصوصی‌سازی، شرکت‌هایی از تأمین اجتماعی واگذار شود و این فقط یک قرار بوده است. قسمتی از شکایت سازمان تأمین اجتماعی از موکل، حول این محور است. 
 
کوهپایه‌زاده درباره خند‌ه‌های موکلش در جلسه روز یک‌شنبه دادگاه نیز گفت: خنده‌های موکل به این معنی بود که قسمت‌هایی از صحبت‌های نماینده دادستان از دید موکل، قابل دفاع است و با خندیدن این مطلب را اعلام کرد که من نیز با تبسم موکل را به آرامش دعوت کردم.  
 
سومین جلسه محاکمه متهمان پرونده نفتی، امروز دوشنبه در شعبه 15 دادگاه انقلاب برگزار و ادامه کیفرخواست قرائت می‌شود.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : علت خنده‌های بابک زنجانی در دادگاه

علت خنده‌های بابک زنجانی در دادگاه