پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 13:52:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31501

تاریخ انتشار : 12/07/1394 - 20:13

پیروزی شگفت‌انگیز آرسنال برابر منچستر یونایتد

حساس‌ترین دیدار هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال انگلیس با پیروزی شگفت انگیز و پرگل شاگردان آرسن ونگر خاتمه یافت.

سوادکوه- تیم‌های فوتبال آرسنال و منچستر یونایتد یکشنبه شب حساس‌ترین بازی هفته هشتم رقابتهای لیگ برتر انگلیس را در ورزشگاه امارات برگزار کردند که این بازی را شاگردان آرسن ونگر با حساب ۳ بر صفر به سود خود تمام کردند.

نیمه اول این بازی حساس با برتری مطلق میزبان خاتمه یافت. تیم آرسنال که الکسیس سانچز را در اوج آمادگی می دید در همان ۲۰ دقیقه ابتدایی سه بار دروازه حریف را باز کرد. الکسیس (۶ و ۲۰) و مسوت اوزیل (۷) زننده گل‌های توپچی ها بودند. در ادامه تیم منچستر شرایط بهتری پیدا کرد اما درخشش پتر چک درون دروازه آرسنال باعث شد تا در نتیجه تغییری حاصل نشود.

با شروع نیمه دوم تیم آرسنال بازی بسته و ضد حمله را در دستور کار قرار داد و منچستر یونایتد با وجود میدانداری نتوانست به گلی دست یابد و به بازی برگردد. در آخرین ثانیه‌های بازی هم یونایتد خوش شانس بود که ضربه چمبرلن به تیر افقی دروازه اصابت کرد و گل چهارم میزبان به ثمر نرسید تا شکست این تیم برابر آرسنال سنگین‌تر نشود.

آرسنال با این پیروزی ارزشمند ۱۶ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به منچستر یونایتد جای این تیم را در رده دوم جدول گرفت. منچستر یونایتد با یک رده سقوط در مکان سوم جدول ایستاد.

در دیگر دیدار همزمان تیم های سوانزی و تاتنهام به تساوی ۲ - ۲ رضایت دادند.

 


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : پیروزی شگفت‌انگیز آرسنال برابر منچستر یونایتد

پیروزی شگفت‌انگیز آرسنال برابر منچستر یونایتد

  • پربازدیدترین ها