جمعه 01 تیر 1397 00:42:37

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3146

تاریخ انتشار : 11/12/1392 - 08:41

اختصاصی/ توصیه رئیس آبفای سوادکوه به مشترکین:

تا بیست و پنجم اسفندماه شستشو های خانگی را به اتمام برسانید

رئیس اداره آب و فاضلاب سوادکوه اعلام کرد: برای جلوگیری از افت فشاریا قطعی آب در روزهای پایانی سال مشترکین تا پایان 25 اسفند شست و شوهای خانگی را به اتمام برسانند.

تا بیست و پنجم اسفندماه شستشو های خانگی را به اتمام برسانید

هرمز نیاز آذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به مصارف پایان سال و شست و شوهای خانگی که یکی از ضروریات تعویض سال است اظهار داشت: مشترکین عزیز ما معمولا شستشوها را در پایان سال انجام می دهند که این امر موجب افزایش مصرف می شود و این پیک مصرف ممکن است افت فشاری در شبکه توزیع آب ایجاد کند.

وی با بیان این موضوع به مشترکین توصیه کرد: برای اینکه در روزهای پایانی سال با افت فشار و یا قطعی آب مواجه نشویم مشترکین عزیز سعی کنند شستشوهای خانگی را حداکثر تا پایان بیست و پنجم اسفندماه  به پایان برسانند.

گفتنی است هر ساله در روزهای آخر سال مردم ایران برای خانه تکانی و آماده کردن خود برای استقبال از سال جدید به تکاپو می افتند و حجم زیادی آب مصرف می کنند که این امر موجب می شود شبکه های توزیع آب شهرها با مشکلات عدیده ای از جمله افت فشار و یا قطعی آب مواجه شوند.دیدگاه شما در مورد : تا بیست و پنجم اسفندماه شستشو های خانگی را به اتمام برسانید

تا بیست و پنجم اسفندماه شستشو های خانگی را به اتمام برسانید

  • پربازدیدترین ها