دوشنبه 28 خرداد 1397 10:00:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31436

تاریخ انتشار : 11/07/1394 - 18:16

نرم‌افزار جلوگیری‌ از حذف‌ ناخواسته‌‌ اطلاعات‌ موبایل +دانلود

DumpSter نام نرم‌افزاری است که به احتمال زیاد شما هم بعد از آشنایی با آن سریعا اقدام به دانلود و نصب آن خواهید کرد. چرا‌که این نرم‌افزار راه‌ حل مشکلی است که احتمالا هر یک از ما حداقل یک بار آن را تجربه کرده‌ایم. منظورمان پاک شدن خواسته یا ناخواسته‌ی عکس‌ها و فیلم‌ها و فایل‌های مهم هستند.

سوادکوه- در میان انبوه اپلیکیشن‌های جدید و متنوعی که برای اندروید طراحی و ساخته می‌شوند، گاهی شاهد اپلیکیشن‌هایی هستیم که به طور ویژه مورد توجه قرار می‌گیرند و وجود و نصب بودن آن‌ها روی گوشی‌های موبایل به امری ضروری و لازم تبدیل می‌شود. DumpSter نام نرم‌افزاری است که احتمالا برای شما هم کاربردی خواهد بود. 


تا پیش از این، اولین و تنها راه‌حلی که برای این مشکل به فکرمان می‌رسید، استفاده از نرم‌افزار‌های ریکاوری و بازیابی‌ اطلاعات بود که هیچ‌وقت آن طور که باید، فایل‌های از دست رفته‌ را به ما باز نمی‌گرداند. به علاوه اگر میزبان فایل‌های پاک شده، مموری کارت‌ها و حافظه‌های مختلفی به جز‌ دیسک‌سختِ رایانه بودند احتمال موفقیت عملیات بازیابی کمتر نیز می‌شد. اما امروز شما با نرم‌افزاری آشنا خواهید شد که با نصب آن هیچوقت هیچ فایلی را از دست نخواهید داد. در واقع پیشنهاد ما به شما این است که این نرم‌افزار را به عنوان اولین و ضروری‌ترین نرم‌افزار، بعد از هربار تعویض رام، فلش کردن گوشی یا خرید یک گوشی تازه روی دستگاه خود نصب کنید تا برای همیشه خیالتان از پاک نشدن اتفاقی فایل‌های مهم راحت باشد.

جلوگیری از حذف ناخواسته‌ی اطلاعات با اپلیکیشن DumpSter


اما روش کار این نرم‌افزار چگونه است. شما با نصب این نرم‌افزار یک سطل آشغال موقت، مانند Recycle Bin در ویندوز به گوشی خود اضافه می‌کنید و بعد از آن تمامی فایل‌های پاک شده ابتدا به این قسمت منتقل خواهند‌ شد و بعد از گذشت چند روز به طور خودکار حذف می‌شوند. نگران اشغال فضا توسط این نرم‌افزار نباشید چرا که شما از بخش تنظیمات این برنامه می‌توانید مشخص کنید که چه دسته فایل‌هایی (تصاویر، ویدئو، برنامه و ... ) با این روش حذف شوند و فایل‌های پاک شده تا چند روز در این قسمت موقت باقی بمانند. برای مثال اگر فقط عکس‌های گوشی برایتان حائز اهمیت است می‌توانید فقط دسته‌ی تصاویر را انتخاب کنید و زمان پاک شدن خودکار را هم روی یک روز تنظیم کنید. در این حالت علاوه بر‌اینکه دیگر هیچ‌ عکسی را به طور اتفاقی از دست نخواهید داد، متوجه فضای اشغال شده‌ی این نرم‌افزار هم نخواهید‌ شد چرا که در هر 24 ساعت تمامی فایل‌های موجود در این قسمت پاک‌سازی می‌شوند. هر‌چند که هر‌مقدار زمان نگهداری فایل‌ها را طولانی‌تر قرار دهید، از دست رفتن اطلاعاتتان غیر‌ممکن‌تر خواهد شد.

در قسمت تنظیمات نیز گزینه‌ای برای قرار دادن رمز عبور وجود دارد تا در بخش امنیت فایل‌های نگه‌داری شده در این برنامه، مشکلی وجود نداشته‌باشد.

نرم‌افزار فوق را می‌توانید از لینک‌های زیر دانلود نمایید

 

 

جلوگیری از حذف ناخواسته‌ی اطلاعات با اپلیکیشن DumpSter


 

 

جلوگیری از حذف ناخواسته‌ی اطلاعات با اپلیکیشن DumpSter

 


منبع : زومیت
دیدگاه شما در مورد : نرم‌افزار جلوگیری‌ از حذف‌ ناخواسته‌‌ اطلاعات‌ موبایل +دانلود

نرم‌افزار جلوگیری‌ از حذف‌ ناخواسته‌‌ اطلاعات‌ موبایل +دانلود

  • پربازدیدترین ها