جمعه 01 تیر 1397 04:17:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31430

تاریخ انتشار : 11/07/1394 - 17:32

قربانی جای چاووشی را در «کیمیا» گرفت + صوت

تیتراژ سریال «کیمیا» را پیش‌تر قرار بود محسن چاووشی بخواند اما در نهایت تیتراژ پایانی این سریال را علیرضا قربانی خواند.

قربانی جای چاووشی را در «کیمیا» گرفت + صوت

سوادکوه- تیتراژ سریال «کیمیا» را علیرضا قربانی با آهنگسازی آرمان موسی‌پور  را خوانده است. کارگردانی این سریال را جواد افشار بر عهده دارد.

پیش از این قرار بود محسن چاووشی تیتراژ این سریال را بخواند. اما هم اکنون یک هفته از پخش این سریال با تیتراژی با صدای علیرضا قربانی می‌گذرد.

حسن پورشیرازی، آزیتا حاجیان، مهراوه شریفی نیا، پوریا پورسرخ، آرش مجیدی، سیدمهرداد ضیایی، رضا توکلی، علی شادمان، عطا عمرانی و... بازیگران اصلی این مجموعه هستند.

در خلاصه داستان «کیمیا» آمده است: در گذر فصل‌ها و سال‌ها و در التهاب حوادث و بحران‌ها، نسل‌ها و شخصیت‌ها شکل می‌گیرند. کیمیا از نسلی معترض و حقیقت جوست. او به دنبال کشف حقیقت، ققنوس وار به دل آتش حوادث می‌زند تا جاودانگی را بیابد.

این سریال با حمایت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و به سفارش گروه فیلم‌های تلویزیونی شبکه دوم سیما در حال تولید است و پخش آن از هفته گذشته آغاز شده است.

سریال کیمیا داستان پرفراز و نشیب زندگی یک زن ایرانی را در سه دوره تاریخی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی و زمان حال حاضر بود تصویر می‌کشد.

در ادامه می‌توانید تیتراژ پایانی سریال کیمیا را بشنوید:

 

دانلود

ترانه این تیتراژ به شرح زیر است:

«آیینهٔ دیدار تو/ سر شکوه هر غزل/ مضمون بی‌تکرار تو/ من از که گویم غیره تو/ در هر چه می‌بینم تویی/ در عین بی‌تکراریت/ آیینهٔ دیدار تو/ سر شکوه هر غزل/ مضمون بی‌تکرار تو/ من از که گویم غیر تو/ در هر چه می‌بینم تویی/ در عین بی‌تکراریت/ هربار تو هربار تو/ بخت است و کاره عاشقی هر بار دارد قرعه ای/ در دف بکوبید این زمان این بار من این‌بار تو/ گاهی چو مهر مادر با جحان خود می‌پروری/ گاهی چونان قهر پدر از هیبتی سرشار تو/ گاهی به نام میهنم خو کرده با جان و تنم/ سبز و سپید و سرخ تو زیبا‌ترین دلدار تو/‌ای زگر تسیح مکلک بر حلقه زنار من/ کفرم تویی دینم تویی/ هم دف تویی هم نای تو هم چنگ تو هم تار تو/‌ای لحظه ناب ازل آینه دیدار تو»


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : قربانی جای چاووشی را در «کیمیا» گرفت + صوت

قربانی جای چاووشی را در «کیمیا» گرفت + صوت

  • پربازدیدترین ها