جمعه 24 آذر 1396 02:22:39

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31411

تاریخ انتشار : 11/07/1394 - 11:31

نمایش جدیدترین سریال پلیسی سیما ازامشب+عکس

پرافتخارترین ورزشکار ایرانی در تاریخ بازیهای المپیک امشب با مجموعه تلویزیونی آمین به شبکه یک سیما می آید.

سوادکوه- سریال آمین به کارگردانی بهرنگ توفیقی، با مشارکت موسسه ناجی هنر تولید شده است که از امشب یازدهم مهر و همزمان با آغاز هفته نیروی انتظامی ساعت 22 به روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی شبکه یک، تصویر برداری این سریال خرداد پارسال به کارگردانی منوچهر هادی در تهران آغاز شد و در مهرماه، فاز نخست آن به پایان رسید. اما بعد از وقفه‌ای سه ماهه، فاز دوم این اثر را بهرنگ توفیقی در تهران و شمال کشور مقابل دوربین برد و در نهایت ساخت سریال یازدهم اردیبهشت امسال به پایان رسید.

نمایش جدیدترین سریال پلیسی سیما ازامشب+عکس
 بگفته جواد نوروزبیگی تهیه کننده سریال، تدوین آمین به اتمانم رسیده است و با انجام اصلاحیات پایانی و مرحله صداگذاری کل پروژه به اتمام می رسد اما در مجموع تا الان 15 قسمت از سریال بطورکامل آماده پخش شده است. یکی از ویژگی هال و شاخصه های این سریال اولین حضور هادی ساعی قهرمان تکواندو ایران و جهان در قاب تلویزیون است. او با به‌دست آوردن دو مدال طلا و یک مدال برنز، پرافتخارترین ورزشکار ایرانی در تاریخ بازیهای المپیک است. 

نمایش جدیدترین سریال پلیسی سیما ازامشب+عکس
داریوش فرهنگ، امین حیایی، کاظم بلوچی، هادی ساعی، بهناز جعفری، آشا محرابی، سودابه بیضایی، شاهرخ استخری، نیما رئیسی، شهرزاد کمال‌زاده، خاطره حاتمی، مهدی محرابی، یوسف تیموری و مهرناز مهر آراء از بازیگران اصلی این سریال هستند. این مجموعه را زامیاد سعد وندیان نگاشته که در خلاصه داستان آن آمده است: سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه "آمین" مسئول رسیدگی به پروژه مجرم و خلافکار فراری، همایون تمدن که سال گذشته طی عملیات گروگانگیری، برادر سرهنگ را به شهادت رسانده، است. پلیس با کشف کانتینری حامل مواد مخدر به ردی از همایون می‌رسد اما... 

نمایش جدیدترین سریال پلیسی سیما ازامشب+عکس
آمین به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی در۲۰ قسمت45 دقیقه‌ای دراداره کل مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) و با مشارکت نیروی انتظامی تولید ‌شده است. این سریال از شنبه تا پنج شنبه هر شب حوالی ساعت 22 به روی آنتن خواهد رفت و تکرار اول آن حوالی ساعت 1 بامداد و تکرار دوم نیز هر روز ساعت 9:40 صبح و تکرار سوم آن بعداز ظهر ها حدود ساعت 14:45 پخش خواهد شد.


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : نمایش جدیدترین سریال پلیسی سیما ازامشب+عکس

نمایش جدیدترین سریال پلیسی سیما ازامشب+عکس