چهار شنبه 30 خرداد 1397 20:03:49

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31366

تاریخ انتشار : 10/07/1394 - 15:05

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه دهم مهر ماه:

آل سعود باید هشدار مقام معظم رهبری را جدی بگیرد/ دوری از ولایت فقیه انسان را جنایتکار و خائن می کند

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه دهم مهر ماه اظهار کردند:آل سعود باید هشدار مقام معظم رهبری را جدی بگیرد/ دوری از ولایت فقیه انسان را جنایتکار و خائن می کند.

آل سعود باید هشدار مقام معظم رهبری را جدی بگیرد/ دوری از ولایت فقیه انسان را جنایتکار و خائن می کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در نماز جمعه این هفته شهر پل سفید در بخشی از سخنان خود با اشاره به جنایات آل سعود در منا اظهار کرد: جان باختگان حریم عشق و مسافران سوی حق ملت ما را غمگین کردند و دشمن عید ما را به عزا تبدیل کرد.

وی تاکید کرد: آل سعود باید هشدار مقام معظم رهبری را جدی بگیرد و باید بداند حلقوم آل سعود بدست ملت رشیدمان فشرده خواهد شد  ولی ما تابع و مطیع  فرمان رهبری هستیم.

امام جمعه پل سفید خاطر نشان کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری را در پیش داریم و در سال همدلی و همزبانی باید اتحاد خودمان را حفظ کنیم و در کنار یکدیگر از درگیری های سیاسی دوری کنیم تا از آسیب دشمن مصون بمانیم.

حجت الاسلام محمدزمان رضایی در نماز جمعه شهر زیراب با اشاره به چرایی بی احترامی حجاج  و فاجعه منا اظهار کرد: اگر ملت ایران ندای حق را فریاد نمی زد و الله اکبر دشمن ستیزی سر نمی داد و مرگ بر آمریکا فریاد نمی زدند امروز با حاجیان ما کاری نداشتند و بر روی زخم هایمان نمک نمی پاشیدند.


وی خاطرنشان کرد: در رژیم گذشته، شاه و عربستان سرسپرده آمریکا بودند و پس از انقلاب اسلامی حاجیان امروز فریاد ابراهیمی و حسینی سر می دهند ولی آنها نمی خواهند ندای حق بلند شود.

امام جمعه زیراب با اشاره به وصیت نامه شهدا و اهمیت ولایت گفت: همه شهدا در وصیت نامه هایشان به پیروی و پشتیانی از ولایت فقیه سفارش کرده اند.


رضایی با اشاره به مناسبت ها هفته آتی بیان کرد: امروز جمعه 18 ذی الحجه روز عید سعید غدیر خم روزی شادی شیعیان است ولی دشمنان امیرالمومنین حضرت علی(ع) آن را عزا کردند.


وی افزود: روز 13 مهر روز نیروی انتظامی است و هفته نیروی انتظامی را تبریک و تهنیت می گویم و آرزوی عزت و سربلندی و توفیق بیش از پیش را برای این عزیزان از خداوند متعال خواستارم.


امام جمعه زیراب  در خصوص ائتلاف ایران ، عراق، سوریه و روسیه در مبارزه با تروریسم اظهار کرد:  امیدورایم با این همکاری بساط داعش در منطقه برچیده شود.

رضایی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) نوشهر در خصوص جان باختن هزاران نفر از حجاج بويژه صدها نفر از حجاج ايراني گفت: ایشان با اشاره به لزوم تشکيل کميته حقيقت ياب با حضور کشورهاي اسلامي و از جمله ايران، فرمودند: «دولت عربستان در انتقال ابدان مطهر جان باختگان به وظايف خود عمل نمي کند و جمهوري اسلامي ايران نيز تاکنون با خويشتنداري و ادب اسلامي، حرمت برادری را در دنیای اسلام نگه داشته است، اما اين را بدانند که اندک بي احترامي به دهها هزار نفر از حجاج ايراني در مکه و مدينه و عمل نکردن به وظايف براي انتقال ابدان مطهر، عکس العمل سخت و خشن ايران را در پي خواهد داشت».


وی یادآور شد: رهبر انقلاب اسلامي در بخشی دیگر از سخنان خود فرمودند: «جمهوري اسلامي ايران تاکنون از خود خويشتن‌داري نشان داده و رعايت ادب اسلامي و حرمت برادري در دنیای اسلام را کرده است اما اين را بدانند که دست ايران، برتر از خيلي ها است و امکانات بيشتري هم دارد و اگر بخواهد در مقابل عناصر اذيت کننده و موذي عکس العمل نشان دهد، اوضاع آنها خوب نخواهد بود و در هیچ صحنه هماوردی، حریف نخواهند شد».


امام جمعه زیراب تصریح کرد: این سخنان مقام معظم رهبری باعث چرخش 180 درجه ای این احمق ها شد که نشان از اقتدار ولایت فقیه است.


رضایی در پایان تاکید کرد: دوری از ولایت فقیه انسان را جنایتکار و خائن می کند.دیدگاه شما در مورد : آل سعود باید هشدار مقام معظم رهبری را جدی بگیرد/ دوری از ولایت فقیه انسان را جنایتکار و خائن می کند

آل سعود باید هشدار مقام معظم رهبری را جدی بگیرد/ دوری از ولایت فقیه انسان را جنایتکار و خائن می کند

  • پربازدیدترین ها