شنبه 25 آذر 1396 08:56:44

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31336

تاریخ انتشار : 09/07/1394 - 22:53

پایان خویشتن‌داری در برابر بی‌کفایتی آل‌سعود

این شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با یادداشت تحلیلی درباره عدم صلاحیت و کفایت‌آل سعود برای اداره حج و پایان خویشتن‌داری ایران در مواجهه با موذیگری آشکار حکام عربستان بر روی سایت KHAMENEI.IR منتشر شد.

سوادکوه- به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله اعظمی خامنه‌ای، اولین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله با یادداشت تحلیلی درباره عدم صلاحیت و کفایت آل سعود برای اداره حج و پایان خویشتن‌داری جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با موذیگری آشکار حکام عربستان منتشر شد.

همزمان با ایام غدیر خم اولین شماره نشریه خبری-تحلیلی خط حزب الله پس از انتشار ۱۳ پیش شماره با دو موضوع محوری «فاجعه منا» و «شعار مرگ بر آمریکا» بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار گرفت.

در این شماره مطالب متنوعی در خصوص واقعه تاریخی غدیر خم در کلام رهبر معظم انقلاب، مطالبه رهبری درخصوص دانشگاه اسلامی و هم چنین تصویر ویژه‌ای از ملاقات یک پیرزن روستایی با آیت‌الله خامنه ای در زمان ریاست جمهوری و کمک وی به جبهه‌ها؛ منتشر شده است.

هفته‌نامه خط حزب‌الله نشریه جامعه مومن و انقلابی، با هدف انتشار در مساجد، محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیأت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج هر هفته به صورت فایل PDF بر روی سایت KHAMENEI.IR قرار می گیرد. عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در توزیع کنند.

نسخه اندازه A۴ در اینجا و نسخه اندازه A۳ این نشریه در اینجا قابل دسترسی است.

 

منبع : Khamenei.ir
دیدگاه شما در مورد : پایان خویشتن‌داری در برابر بی‌کفایتی آل‌سعود

پایان خویشتن‌داری در برابر بی‌کفایتی آل‌سعود