جمعه 01 تیر 1397 04:24:02

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31335

تاریخ انتشار : 09/07/1394 - 22:32

هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در حمص+تصاویر

همزمان با آغاز عملیات نظامی نیروی هوایی ارتش روسیه علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری داعش و القاعده، در حملات دقیق بمب افکنهای روسی به شمال استان حمص یک فرمانده ارشد گروه ترویستی تکفیری "ارتش آزاد" به هلاکت رسیده است.

سوادکوه- همزمان با آغاز عملیات نظامی نیرو یهوایی ارتش روسیه علیه مواضع گروههای تروریستی تکفیری داعش و القاعده، در حملات دقیق بمب افکنهای روسی به شمال استان حمص یک فرمانده ارشد گروه ترویستی تکفیری "ارتش آزاد" به هلاکت رسیده است.

 
هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در حمص+تصاویر
 
بنابر این گزارش در یکی از این حملات مقر یگان توپخانه و فرماندهی گروه تروریستی تکفیری "ارتش آزاد" در شهر تلبیسه واقع در حاشیه شمالی استان حمص (مرکز) سوریه هدف بمباران بسیار دقیق بمب افکنهای ارتش روسیه قرار گرفته و بطور کامل منهدم شد. در این حمله "ایاد الدیک" افسر فراری ارتش سوریه و فرمانده گروه ترویستی تکفیری "حرکت تحریر حمص" وابسته به ارتش آزاد به هلاکت رسیده است.
 
هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در حمص+تصاویر
 
وی از جمله نخسیت افسران ارتش سوریه بود که پس همزمان با بحران تروریستی تکفیری در این کشور با فرار از ارتش این کشور، در عملیاتهای غارت پادگانها و ترور و ذبح افسران نظامی ارتش سوریه و حملات تروریستی به شهر حمص نقش محوری داشته است. عملیات نظامی نیروی هوایی روسیه بنابر دعوت رسمی دولت قانونی سوریه از رییس جمهور روسیه از شب گذشته با 30 حمله همزمان و بسیار دقیق به مقرهای گروههای تروریستی تکفیری در بخشهای مختلف این کشور آغاز شده که به انهدام چندین مقر فرماندهی تروریستها و صدها تن از نیروهای آنها منجر شده است.
 

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در حمص+تصاویر

هلاکت فرمانده ارشد تروریستها در حمص+تصاویر

  • پربازدیدترین ها