دوشنبه 04 تیر 1397 07:02:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31288

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 22:08

کارشناس مسائل سیاسی:

امروز جمره واقعی و نماد شیطان خود آل سعود است

کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: امروز جمره واقعی و نماد شیطان خود آل سعود است.

امروز جمره واقعی و نماد شیطان خود آل سعود است

دکتر سید علی سلیلی در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به فاجعه منا اظهار کرد: انا لله و انا الیه راجعون، به امام زمان (عج) و نائب برحقش امام مسلمین امام خامنه ای و به حجاج بیت الله الحرام و خانواده های قربانیان فاجعه منا تسلیت عرض می کنم.

وی ادامه داد: جنایت آل سعود این بار نه در یمن بلکه در منا جلوه گر شد و ضیوف الرحمن قربانی بی کفایتی ، بی تدبیری ، خیانت و کوتاهی آل سعود و بهتر بگویم آل صهیون شدند.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطر نشان کرد: جریانی که ابایی از کشتن کودکان در یمن ندارد قطعا این اتفاق را به قول مفتی های آبکی عربستان مشیت الهی معرفی می کند.

سلیلی تصریح کرد: جریانی که از تروریست های سوریه حمایت می کند و ماهانه 1200 تا 1300 دلار به تکفیری ها حقوق پرداخت می کند  و در یمن کودکان را به خاک و خون می کشد قطعا این جنایت در برابر آن جنایات به شمار نمی آید.

این استاد انشگاه به اشاره به وظیفه دینی و انسانی هر مسلمان تاکید کرد: جهان اسلام باید به پا خیزد و سازمانهایی همچون سازمان کنفرانس اسلامی و بین المجالس و مهمتر خود سازمان ملل این فاجعه بشری را باید پیگیری کند و همه آزادی خواهان جهان و مسلمان این جریان را محکوم  نمایند و خواستار پاسخگویی آل سعود بابت این فاجعه در مجامع بین المللی شوند.

سلیلی با بیان اینکه پیش بینی مقام معظم رهبری در خصوص به خاک مالیده شدن بینی آل سعود در یمن قطعا محقق خواهد شد و اشاره به جنگ در ماههای حرام گفت: در ماه حرام مشرکان در صدر اسلام در ماه های حرام شمشیر بر زمین گذاشته و دست از جنگ می کشیدند ولی دستگاه دست نشان و مزدور آل سعود از آنان به مراتب بدترند چرا که با دستور این وزیر جنگ بی تجربه و جوان با جسارت در ماه رمضان بر سر مردم مظلوم یمن بمب خوشه ای می ریزند.

وی تصریح کرد: جاهلیتی که امروز شاهد هستیم همان جاهلیت مدرن است.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد:  آل سعود آل شیطانی است، دیگر باید در رمی جمرات، رمی آل سعود کرد.


سلیلی در پایان تاکید کرد: امروز جمره واقعی و نماد شیطان خود آل سعود است که دست نشانده، مزدور  و پیاده نظام آمریکا در جنگ نیابتی منطقه است.دیدگاه شما در مورد : امروز جمره واقعی و نماد شیطان خود آل سعود است

امروز جمره واقعی و نماد شیطان خود آل سعود است

  • پربازدیدترین ها