سه شنبه 01 اسفند 1396 22:50:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 31287

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 21:26

مسئول بسيج هنرمندان سوادكوه و سوادكوه شمالى خبر داد

سوادکوه میزبان جشنواره عکس بسیج هنرمندان مازندران

مسئول بسيج هنرمندان سوادكوه و سوادكوه شمالى سوادکوه از میزبانی این شهرستان در جشنواره عکس بسیج هنرمندان مازندران خبر داد.

سوادکوه میزبان جشنواره عکس بسیج هنرمندان مازندران

محمد علیزاده امروز در گفت و گو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار کرد: مرحله نهايى جشنواره عكس بسيج هنرمندان استان مازندران به ميزبانى سوادکوه برگزار خواهد شد.


وی با اشاره به موضوع عکس های این جشنواره تصریح کرد:این جشنواره با دو موضوع فعاليت هاى فردى و اجتماعى بسيج و بسيجيان و زندگى ايرانى اسلامى بر پا خواهد شد.

مسئول بسيج هنرمندان سوادكوه و سوادكوه شمالى تعداد آثار راه يافته به مرحله داورى اين جشنواره را 528 اثر عنوان كرد و گفت: 528 اثر از 71 عكاس هنرمند بسيجى از سراسر استان به جشنواره ارسال شد كه از اين تعداد 188 اثر مربوط به موضوع فعاليت هاى فردى و اجتماعى بسيج و 340 اثر در بخش زندگى ايرانى اسلامى است.


علیزاده بیان کرد: نيمه دوم مهر ماه مرحله نهايى اين جشنواره با اعلام برندگان و تجليل از برگزيدگان و همچنين نمايش عكس هاى داورى شده در مجتمع فرهنگى هنرى غدير پل سفيد انجام خواهد گرفت.


وی همچنين برگزارى حلقه هاى صالحين بسيج هنرمندان، جذب هنرمندان بسيجى، شناسايى نخبگان بسيج هنرمندان، نشست هاى مشورتى اعضا و ... را از جمله فعاليت هاى بسيج هنرمندان سوادكوه و سوادكوه شمالى عنوان كرد كه در سال جارى طبق برنامه هاى از پيش تعيين شده در حال برگزارى است.دیدگاه شما در مورد : سوادکوه میزبان جشنواره عکس بسیج هنرمندان مازندران

سوادکوه میزبان جشنواره عکس بسیج هنرمندان مازندران