پنج شنبه 31 خرداد 1397 16:28:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 31274

تاریخ انتشار : 08/07/1394 - 20:57

نا امیدی کامل از یافتن مجروحان مجهول‌الهویه‌

رییس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با اعلام این‌که تحقیق و تفحص در داخل سردخانه مرکزی مکه از روز گذشته تا کنون متوقف شده است، گفت: هیات پزشکی از یافتن مجروحان مجهوالهویه در بیمارستان‌های سعودی به طور کامل ناامید شده است.

سوادکوه- سیدعلی مرعشی با تشریح آخرین وضعیت شناسایی زائران جان‌باخته و مفقودشده ایرانی در فاجعه منا، اظهار کرد: متاسفانه عربستان از روز گذشته (سه‌شنبه) تا کنون اجازه نداده گروه ایران وارد سردخانه "معیصم" در مکه شود، به همین دلیل شناسایی جدیدی انجام نشده است.

وی اضافه کرد: از امروز رایزنی‌های جدیدی آغاز شده تا بتوانیم شناسایی اجساد و مفقودشدگان ایرانی در فاجعه منا را سرعت ببخشیم.

او سپس با بیان این‌که در دو روز گذشته بیمارستان‌های طائف، جده و مکه که احتمال می‌رفت مجروحان مجهوالهویه ایرانی به آن‌ها منتقل شده باشند، کامل جست‌جو شده و متاسفانه حتی یک مورد مشکوک که ایرانی باشد، پیدا نکردیم، گفت: از یافتن مجروحان مجهوال‌الهویه و مفقودالاثر دیگر به طور کامل نا امید شده‌ایم.

مرعشی درباره‌ی آخرین وضعیت بیماران و مجروحان ایرانی، اظهار کرد: درحال حاضر 11 مجروح ایرانی در بیمارستان مکه، یک زائر در بیمارستان جده و دو مجروح ایرانی دیگر در بیمارستان طائف تحت درمان هستند و امروز نیز 6 مجروح با دو پرواز به کشور منتقل شدند.

به گفته‌ او، 11 بیمار ایرانی هم اکنون زیر دستگاه تنفس مصنوعی قرار دارند که هفت تن از آن‌ها جزو مجروحان فاجعه منا هستند. 


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : نا امیدی کامل از یافتن مجروحان مجهول‌الهویه‌

نا امیدی کامل از یافتن مجروحان مجهول‌الهویه‌

  • پربازدیدترین ها