پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:39:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3126

تاریخ انتشار : 10/12/1392 - 16:40

اختصاصی/ گزارشی تلخ از سوادکوه آنلاین:

برخورد کامیون با رونیز؛ وداع همیشگی نوزاد با مادر فداکار + تصاویر

در تصادفی که 5 زخمی بر جای گذاشت مادری با فدا کردن جان خود نگذاشت به نوزادش آسیبی برسد.

برخورد کامیون با رونیز؛ وداع همیشگی نوزاد با مادر فداکار + تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی رونیز یک نفر کشته و 5 نفر از جمله یک نوزاد 5 ماهه به شدت آسیب دیدند.

در این حادثه که ساعت 30 دقیقه بامداد امروز به وقوع پیوست راننده خودروی رونیز قصد سبقت در یک پیچ خطر ناک در محور سوادکوه را داشت که ناگهان با کامیونی که از روبه رو در حال آمدن بود برخورد می کند.

سرنشینان این خودرو یک مرد 3 زن و دو نوزاد 5 ماهه بودند که بر اثر شدت برخورد همه به غیر از یک نوزاد به شدت آسیب دیدند.

در این حادثه مادر دو نوزاد که بر روی صندلی جلو نشسته بود بر اثر شدت جراحات در دم جان سپرد و بقیه افراد آسیب دیده نیز توسط عوامل امدادی به بیمارستان های شهدای زیراب و راضی قائم شهر منتقل شدند.

به گفته امدادگران هنگامی که قصد داشتند برای خارج کردن جنازه مادر مذکور از خودرو عملیات رها سازی را آغاز کنند ناگهان متوجه صدای گریه نوزادی می شوند که از جانب جنازه می آید و با مشاهده بهتر در می یابند که نوزادی در آغوش مادر بی تابی می کند.

شواهد حاکی از آن است که این مادر فداکار هنگام برخورد دو اتومبیل برای نجات جان فرزند دلبندش بر روی نوزاد 5 ماهه اش چمباتمه زد  و طوری او را در آغوش گرفت  که به وی آسیبی نرسد.

مادر فداکار بدنش را سپری برای محافطت از نوزاد 5 ماهه قرار داد و با این کارش مادری را در حق این طفل به پایان رساند اما این امر موجب شد تا به شدت از ناحیه سر آسیب ببیند و در دم جان سپرد.

امداگران پس از دقایقی موفق می شوند نوزاد 5 ماهه را که حالا آغشته به خون مادر بود برای همیشه از آغوش مهربان مادر رها و او را که تنها بازمانده سالم این تصادف بود به بیمارستان شهدای زیراب منتقل کنند.

البته در این تصادف برادر دوقلوی این نوزاد به شدت آسیب دید و بعد از انجام کمک های اولیه توسط اورژانس سوادکوه به بیمارستان رازی قائم شهر منتقل شد.

در این تصادف پایگاه های امداد جاده ای جوارم و شیرگاه جمعیت هلال احمر سوادکوه به همراه دو دستگاه آمبولانس اورژانس حضور داشتند.

گفتنی است این تصادف در حد فاصل میان منطقه پیچ کوبان و تونل جاده ای بین شیرگاه و زیراب محور سوادکوه اتفاق افتاد، جایی که باریکی جاده و پیچ و خم های بسیار آن سبب شده همواره تصادفات ناگواری در این نقطه بروز کند.

کندی پیشرفت پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه در این منطقه موجب شده ماهانه روزه افراد بیشتری به کام مرگ کشانده شوند.

این منطقه در روزهای بارانی یکی از مستعدترین نقاط محور سوادکوه برای سرخوردن و لغزش اتومبیل است. از مسئولان عزیز درخواست می شود با پیگیری های بیشتر پیمانکار این منطقه را که به کندی در حال انجام پروژه است ترغیب نمایند تا سرعت فعالیت خود را افزایش دهد چرا که تکمیل شدن هر چه زودتر پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه به معنی تلفات کمتر در جاده های شمال است. به ویژه آن که تعطیلات نوروزی نزدیک است و به زودی سیل عظیمی از مسافرین به سمت مازندران جاری خواهد شد.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 10 اسفند 1392 - 18:36
  مصطفی ابراهیمی

  مادر یعنی: معرفت ، گذشت ، محبت . . . یعنی هر چه سخت باشد روزهایت، من هستم خیالت تخت . . . ................ سلام خیلی خبر تکان دهنده ای بود. درود بر همه مادران فداکار. به امید روزی که شاهد هیچ سانحه ای در جاده های کشور نباشیم. ضمناً عکس بسیار جالبی در سایت قرار دادین.

  15 0
 • پاسخ به نظر دوشنبه 12 اسفند 1392 - 20:51
  عسکر

  خیلی درد ناک بود

  4 0
 • پاسخ به نظر جمعه 16 اسفند 1392 - 18:36
  نارینه

  ای کاش همسر این خانم کمی احتیط می کرد تا در لحظه جان دو انسان را نگیرد...فرزندی را بی مادر کردن بسیار درد بزرگی است...ای کاش درک شود...

  6 0
دیدگاه شما در مورد : برخورد کامیون با رونیز؛ وداع همیشگی نوزاد با مادر فداکار + تصاویر

برخورد کامیون با رونیز؛ وداع همیشگی نوزاد با مادر فداکار + تصاویر

 • پربازدیدترین ها